Prijava

Nisam ih dosad slušao, ali idem večeras na njihov koncert sa drugom, koji ih opasno sluša. On mi je preporučio nekih 20-ak pjesama da preslušam prije koncerta da bi bio koliko-toliko pripremljen. Evo sad preslušavam pjesme i mogu da kažem da mi se uglavnom sviđaju i po muzici i po tekstu.

Koliko ima fanova Hladnog piva na Vukajliji?
Šta mislite o tom bendu?
Koje vam se pjesme najviše sviđaju?

Мени су срање.

ja obožava hladno pivo, i slušao sam ih dosad dva puta, ali neću ići večeras... nažaloost...

On mi je preporučio nekih 20-ak pjesama da preslušam prije koncerta da bi bio koliko-toliko pripremljen.

na njihov koncert kad odeš skroz nepripremljen, tj. da ne znaš ni jednu cijelu pjesmu, biće ti odlično... ljudi su jednostavno majstori za koncerte...

inače, trenutno najjači hrvatski bend, ali večeras kako sam čuo sviraju samo sat vremena, jer moraju podijeliti vrijeme sa jebenim LET3 i nekim amaterima tibjut azra

Ja sam bio fan još dok su bili toplo pivo :), ljudi su vanzemaljska manifestacija svega kvalitetnog u hrvatskom nacionalnom biću, a bez ijedne negativne osobine. Odlična muzika, nadnacionalni tekstovi koji prijaju svima, interesantna prezentacija... ono što su nekad bili Atheist Rap i Zabranjeno Pušenje pre Kuste kod nas. Socijalno angažovan bend koji svoju popularnost koristi na opštu korist. E, do kurca, svrših.
Nećeš se pokajati, ali preslušaj neke pesme obavezno. Ljetni hit, Roštilj, Mlohava ćuna... teraj redom album Šamar. Sve je dobro.

U mom društvu ih baš vole i dosta slušaju, ja se do ovog koncerta nikako nisam mogao nakaniti da ih preslušam, ali evo sad slušam i nije loše.

jer moraju podijeliti vrijeme sa jebenim LET3 i nekim amaterima tibjut azra

LET3 je najbolji dio tog večerašnjeg koncerta :)
A3PA je kolateralna šteta :))

E da. Ne volim HP. U pubertetu sam i slušala pokoju pjesmu, sad su mi neviđeni smor.

Lijep provod tebi, Jovičiću, ali ćeš da pokisneš :)

Брус објаснио. Гостују и у Пг-у 23. и 24. јуна, баш једва чекам. Нисам неки окорели фан, али прилично их волим и мислим да су препуни енергије за живу свирку.
Нови албум ми још није ушао у уши, али јеби га, идем због старих ствари.

А ако сам добро схватио, са ХП-ом ноћас и Лет3? То не пропуштај никако! :)
Слушао сам Лет3 на Егзиту, прејебен концерт.

Samo se nadam da neće biti pljusak. Sinoć je baš padalo ko ludo.

za Let 3 samo jedna reč: respect

Evo baš slušam, nevjerovatno koliko neke pjesme rade na prvo slušanje.

Гостују и у Пг-у 23. и 24. јуна

I ja bih isao, nego sad cekam tvoje iskustvo da cujem. Ja ih isto volim i postujem, mada su malo zasrali sa najnovijim albumom, tako da se nadam da nece bas te pjesme forsirati na koncertu.

Da znaš da hoće, svako forsira novi album na koncertu, mislim da ni oni nisu izuzetak. Zato ću malo preslušati i novi album :)

hladno pivo rulz! Njihova stvar SUPERMEN je najjebanija, mogu da zaplacem uz nju!

Onda ces nam prepricati. Ima par solidnih pjesmuljaka i sa novog albuma, ali za razliku od proslih nije to to.

inače, trenutno najjači hrvatski bend, ali večeras kako sam čuo sviraju samo sat vremena, jer moraju podijeliti vrijeme sa jebenim LET3 i nekim amaterima tibjut azra

Ха. Лет 3 ће опрати, момци разбијају. Оба бенда су одлична, и јако добро звуче уживо. Слушао сам Лет 3 уживо, а слушао утиске са ХП-а. Дакле, благо теби што можеш на тај концерт, биће то супер провод.

ja sam ih prvi put uopšte slušao uživo na exitu pre dve godine valjda. Pojma nisam imao nijednu pesmu al atmosvera je bila fantastična.
meni su oni odlični.
Kad počnu da sviraju ''tišina'' običaj na njohovim svirkama je da u tom trenutku uhvatiš prvog muškarca do sebe za ruku i da se držite tako dok traje pesma.

A pošto je karta za to noćas? Pošto će u Pg da bude 10 eura.. Mnogo majkuim.. ( haha, pošto i pošto)

I ja bih isao, nego sad cekam tvoje iskustvo da cujem. Ja ih isto volim i postujem, mada su malo zasrali sa najnovijim albumom, tako da se nadam da nece bas te pjesme forsirati na koncertu.

Ја вјероватно идем на прво вече, 23. Па ето, кад јавим утиске, можеш 24. да дођеш. Проблем је што је карта 10 е, али јеби га. Уштекаћу их до тад. :)

Njihova stvar SUPERMEN je najjebanija, mogu da zaplacem uz nju!

misliš ono, oprostiću joj sve nisam ja supermen pa da mogu to na leđima da ponesem, oprostiću joj sveeee nisam ja supermen....lepa balada.