Prijava

Verbalni GzV
e TaRara.. "jel imas sat" !? xD

Nećeš valjda da prodaješ onu jeftinu foru?!

Ova pojava se javlja kod svih tipova autora,bili oni ktitori,moderatori ili pak obična žgadija.
Mene me interesuje zašto,ZAŠTO?

Neki kažu da muškarci razmišljaju penisom. Ja mislim da oni samo vole da ga mere. Kad par njih počne da se nabacuje proradi testosteron koji kaže "Ja sam bre bolji, mrš paceri, mene će da pvt-uje!".
Prosto.

TaRara šećeru, jesi li za malo magije?

marmunofski objasnio

Pa to sto ima svuda ne znaci da treba podsticati tu pojavu, zaboga.

+1

Zločesta, jebeš ga, u ljudskoj je prirodi da različito reaguje na lepo i privlačno u odnosu na ono što ne smara takvim... e sad da li će se ta reakcija ogledati u plusevima, PVt-ovima ili nečem trećem, to zavisi od situacije i položaja u kom se nalaziš.

Nije on rekao da treba biti slep na lepotu, da treba ignorisati cinjenicu da te neko privlaci. Ali ponasati se kao srednjoskolac i smejati se na tudje glupe fore da bi jebao je- srednjoskolski.

Da mislim da tako treba i ja bih verovatno to radio.

tararo, ne laži. izmerila si se, imaš, zajedno sa mnom, najmanje sise xD

Chris, laprdalo jedno! A biznis, to si zaboravila???? :)

alo bre! kakva je ovo seksistička tema!

pobogu, pa može to i u obrnutom smeru. eto, sada da se ispostavi da je neki tip sa vuke mega dobar frajer, pa normalno da ćemo mu sve mi žeMskinje polupati pluseve i pomno pratiti njegov rad ovde, i brzinom svetlosti upadati na teme na kojima vidimo da je on postovao i truditi se da budemo što vickastije u njegovom prisustvu...

Tebi nije, al nekome jeste :)

Ma nije bila namera :)

Nije on rekao da treba biti slep na lepotu, da treba ignorisati cinjenicu da te neko privlaci. Ali ponasati se kao srednjoskolac i smejati se na tudje glupe fore da bi jebao je- srednjoskolski.

Zlocesta je totalno skapirala poentu ,vise necu citirati njene postove podrazumevajte da govorim kroz nju.(ovo zvuci bolesno zar ne.)

Chris, laprdalo jedno! A biznis, to si zaboravila???? :)

al' meni ništa ne rekoste o tom bizMisu :D
ali ono, taman su, sad što ostale imaju petice, to je druga stvar :D

Šanzamm
Tarara je ženska i po! Idem da joj okrstim sve defke! Možda mi se zahvali pvtom!

Ako predlozis za naslovnu, imas hot gratis :DDDD

al' meni ništa ne rekoste o tom bizMisu :D
ali ono, taman su, sad što ostale imaju petice, to je druga stvar :D

I mi dupe za trku imamo :)))

ma muskarci su tolko glupi po tom pitanju da je to nesto neverovatno. lcimaju kao ludi, ispuse ga 100 puta i pokusaju i 101 znaci neverovatni su. pickopacenici. imam drugaricu kojoj cim upali fejs 5 likova u prvih 2 min posalju nesto. i to svi u tripu da su jebaci, napupeli misici od teretane, brza frizura brze naocare i roze majce. svi po kalupu pravljeni, dzovani istripovani. da povracas na lakat.

zlocesta pufnice sta imas na sebi?

gamby
TaRara šećeru, jesi li za malo magije?

Zlato,ja bi malo hemije :)))

A kako vi znate da je TaRara dobra riba?
Da li je neko od vas video uzivo pa moze da posvedoci?
Kolko sam propratio ovde kacila je samo slike svoga tela,uglavnom nogu,a facu niko ziv nije video,mozda je neki tetra skrndelj a? Niste razmisljali o tome?