Prijava

Опште позната ствар да караоке служе да би се људи бламирали, па тако ће бити и овде. Ево ја ћу први. Знам да многи воле караоке, и да радо певају ноћима по кафанама.
http://imageshack.us/clip/my-videos/847/k5e.mp4/
Ово је мој ретардирани клип, Прл Џем - Блек. Сјебо сам се нисам лепо снимио таблу са текстом ал ко да је битно, пошто ПЕВАМ ЈЕБЕМ КЕВЕ! Ае да видим има ли вас који ће окачити ваш клип и прејебати моју изведбу.

Ahahahahahahhahahahhahahahahhahahahhahahahhahahahhahahahahahha

хахахахаххахахахахахахахаха!!хахахаха!
никад нисам певала караоке, зашто не би могао лепо да научиш текст и да певаш без концентрисања на екран, плус што је музика ко из супер марија?

Милице реци да нисам покидао бре!
ЕДИТ: Караоке имају само једно за циљ, да се бламираш. Фора је да нађеш сонг који ниси чуо у животу, и да онда певаш.

Vahaj, vahaj, vahajjjjjjjjj ahahah

одвалио! могу идући пут ја да наручим песму? :)

ја сам се бламирао на караокама два до три пута у животу, не видим што се не бих бламирао и овде. То је и поента. Волео бих да чујем вас, а не да коментаришете мене :)

Мицика, може, ако је нађем отпеваћу ти је без проблема :)

Rado bih Fejze al' tehnoloski sam hendikepiran :)

па ништа, ја кажем свака част :) боље да се свесно бламираш, него да се бламираш а ниси тога ни свестан! немам ја муда за то :)

Значи пропашће и ова ретардирана тема? Не верујем :(

Ne znam dal mozete videti video. Na karaokama sam prvi put udruzio snage sa svojim kolegom iz benda Dva Idiota, i evo sad vec imamo dva hit singla :)

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1297742176714&comments&set=t.100001148156237&type=1

Коењачо, који си ти? :)

Onaj nizi u maskirnim pantalama :)

Сад сам одгледао, гори сте од мене :))))

Hvala, trudimo se :)

јеботе, јел се овај коврџави са гитаром зове саша?

едит: а није :)
ал је идентичан ко један лик с којим сам ишла на драмску, и он исто свира гитару.

Фејзе, ниси се избламирао, што :)

Ајде кад постави још неко можда се и ја наканим да се осрамотим мало :)

Ovo mu više dodje akustična verzija nego karaoke, al ste bolji od fejsa.

Смарко после таквог аватара нема чега да те буде блам :) Одради неки клипић па ме превазиђи ако мо`еш :)