Prijava

Predlog da moderator nema opciju da skloni, već da ima opciju da odobri poster. Da nema automatskog izbacivanja nakon sat vremena. Da, kada moderator može, uleti na listu i odobri ono što valja. A da ovo ostalo nikada ne vidi svetlost dana.

Spam je zabranjen. Pod spamom se podrazumevaju i rečenice tipa: "koga boli kurac za postere".

Izjasnite se.

Не свиђа ми се осима као Кајзен не дода још пар модова који ће водити рачуна о постерима, јер, будимо реални, Мулуца сама не може да среди сва говна која ови шаљу, па ће почети да праве протесте јер им не излазе постери после сат времена иако су "тотално кул". Биће их и више него сад...

Odavno sam pisao nesto slicno i bio za to da se primeni i na defkama i na posterima, steta sto nije uzelo veceg zamaha, valjda ce od ovog biti nesto, ja za.

Не свиђа ми се осима као Кајзен не дода још пар модова који ће водити рачуна о постерима, јер, будимо реални, Мулуца сама не може да среди сва говна која ови шаљу, па ће почети да праве протесте јер им не излазе постери после сат времена иако су "тотално кул". Биће их и више него сад...

Sta fali da jos 5 do 10 renomiranih autora dobije tu cast da samo odobrava postere i ne radi nista drugo.

A predlog je...?

Moderator nema opciju da skloni, već ima opciju da odobri poster. Nema automatskog izbacivanja nakon sat vremena. Kada moderator može, uleti na listu i odobri ono što valja. Ovo ostalo nikada neće videti svetlost dana.

STEFAN KOSTIC, DECHAK KOJI BI VOLEO DA BUDE MOD...

Al jas mislim da je ovako dobro...ne treba nista menjati...pregledno...lepi posteri...i tako

Свакако за ово... Једини проблем је што би сви морали стално да улазе и кликћу тамо да се одобре, мада није то толико тешко и проблем....
Уђем кад им нешто промакне или кад нису ту и видим толико гована... Мислим иначе има гована, а тек кад им промакне...

Па ово би био сасвим ок.Само да не бану ујутру у 3 па ми 6 људи оцени потер.... :)

Protiv. To bi skroz ubilo Konkurs.

Dakle predlog je da mod može i da obriše poster? Ili da se automatski izbacuju nakon 1h?
U svakom slučaju meni se sadašnji sistem sviđa, ne bih ja tu ništa dirao..

Protiv.To što gambi kaže + ako bi se posle sat vremena posteri automatski uklanjali moguće bi bilo da neki jako dobri posteri ne ugledaju svetlost dana jer i sami modovi kažu da nekad prođe 2,3 sata da niko ne gleda postere

Sistem je dobar, samo bi trenutan broj moderatora zadužen za postere trebalo udvostručiti.

Не да се аутоматски уклањају него да имају своје мјесто док не буду одобрени, нема аутоматизације ничега, дуле :)

Dakle predlog je da mod može i da obriše poster? Ili da se automatski izbacuju nakon 1h?
U svakom slučaju meni se sadašnji sistem sviđa, ne bih ja tu ništa dirao..

Što bi gambi reko, ovo je za transfer

Što bi gambi reko, ovo je za transfer

Ne, to nije za transfer, pokušavam da navedem čoveka da iznese predlog ove teme.
Otvorio je temu i rekao: Danas je lep dan. Inače je kiša. Kada je kiša ne može da bude lep dan.
OK, a predlog je?

Vid stvarno sad tek videh:)

apsolutno i potpuno podržavam predlog.

gamby
Protiv. To bi skroz ubilo Konkurs.

+ziliJon!
Konjkurs je suština...

pa da, prebaci prvi post u futur, čoveče božiji, ovako ispada da je sada tako....

industrijal, majkumu, pa jasno je, šta se praviš lud. a i citirao ti je predlog.