Prijava

Lindros

2343 : 174

Pre ce biti da treba u odabrane postere.

Цитираћу Пекија:
ЈАО НЕ ОВАЈ! МРМУНЕ ДАЈ ПУШКУ!

ЕДИТ: Звини Бухнице што нисам одма написао глас :* ЗА

Ај полако, мојне да одговарате а да не дате свој глас.

Editovah svoj prvi post. Tol'ko ja mislim o tome da treba u odabrane. I tol'ko o našem podmlatku. Šta će biti s nama?!

Argumenti za:

-Fora je smorila.
-Autor je preterao sa prozivanjem zbog ovog postera, trebalo bi u inat da mu se obriše.

Argumenti protiv:

-Ovo što je Lullaby rekla.

Tako da ja ostajem uzdržan, mada ako autor postera nastavi da bude annoying, biću za.

Волео бих да ми ови који су против кажу да ли би дали плус да је лик направио овакав исти постер, а да клип није постојао?

Verovatno da.

Ne svidja se ni meni nesto poster, ali ako vec ima toliko vise pluseva nego minusa, ne vidim zasto bi trebalo da bude obrisan?

Зато што тај постер није нешто што је тај лик сам смислио. Него је на конто туђе славе (читај туђег блама) направио постер, који се свидео свима и свиђао им се 3 дана.
А колико знам, овде је поента смислити нешто своје, што ће се људима свидети.. Или није тако?

Lulo ja mislim da treba ima počasno mesto na konjkursu kolko je bolidski poster
Za al već reče luli da od toga nema ništa jer se ne brišu sa tolikim brojem pluseva e sad ja imam jedno pitanje poznata je činjenica da se autorima koji prave velika sranja brišu najpopularnije definicije ovaj lik je smorio ceo sajt svojom pojavom pa pitam dal možete da mu za kaznu izbrišete poster ako izglasamo na ovom referendumu :)
EDIT Nisam u toku koji je klip u pitanju pa ovo sranje ima tolko pluseva

poznata je činjenica da se autorima koji prave velika sranja brišu najpopularnije definicije ovaj lik je smorio ceo sajt svojom pojavom pa pitam dal možete da mu za kaznu izbrišete poster ako izglasamo na ovom referendumu :)

Ali defke se i vraćaju. U svakom slučaju mogu da se vrate, bilo kad. Posteri jok.
Osim toga, Kaizen je rek'o da nema više tih kazni brisanjem sadržaja. Dobrog sadržaja. Ili, u ovom slučaju, popularnog na fejsu sadržaja.

Ja sam među prvima za uklanjanje tog postera, ali kao što Lully reče, takvi posteri se ne brišu. 'Oće gugl posle zajebava. Nije dobro kad gugl zajebava. Nikako neje dobro.

Lully, printskrin pobediJo :)

Ako treba samo da se glasa, onda POTIV brisanja.

Ima milion gorih postera, ne vidim cemu tolika polemika oko jednog..

За, тотално.

АЛИ, ја бих га пре ставио у одабране, јер под:

1) Ко да неког боли курац што ће да стоји дан и по у одабраним, а и плусеви му се не рачунају ништа. Само ће за то време 5 пута да га избаца јер мисли да је баја.

2) Престаће да смара са својим глупостима.

Да се разумемо, да не буде к'о код Оље Бећковић да ми спустиш слушалицу што нећу да гласам. Ево, одмах глас - ЗА.

Ал'ово ми није јасно што си рекао.

Зато што тај постер није нешто што је тај лик сам смислио. Него је на конто туђе славе (читај туђег блама) направио постер, који се свидео свима и свиђао им се 3 дана.

Па к'о да се раније у одабранима нису налазили постери који прате нека тренутна дешавања. Ђоковићева победа, попови пљачкају, отпуштен Динкић. Све смо то испратили са постерима.

A koji je to klip koji spominjete?

ZA. Nije lepo imati 13K lajkova... Uzgred budi rečeno - Lula objasnila.

Ja ne vidim zasto se uopste diskutuje o ovome?
To jednostavno treba zaboraviti.

ZA! Najgluplji ikad!

Ostaviti ga u živima i za 2 godine kada svi zaborave na foru staviti ga u odabrane. Tada će za 24 sata skupiti 2000 minusa.