Prijava

Pozdrav svima,
Prvo, kao sto odmah mozete da vidite, nisam neki iskusan autor, nemam mnogo defki i sve, ali svakako nisam ni od onih koji zatrpavaju Vuku defkama i zbog kojih je svojevremeno broj defki koje se mogu staviti smanjen sa 5 na 3. Elem, ne svidja mi se to sto najnovije defke koje neko postavi, zavisno od vremena, zbog ogranicenja preglednosti od svega 10 najnovijih defki na sajtu mogu lagano da "izvise" sa malim brojem pregleda. Na primer, veceras bacim defku u pola 10, dakle neko vreme kad ocekujem da je guzva na Vuki najveca, mod je ne obrise, ona dakle stoji, nije ni predugacka (sto opet nikoga ne sprecava da mi dadne minus, jelte), ali opet, posle 2 sata odnos glasova je 4:1 (!) Kontam da ima previse ovakvih defki koje nisu vidjene jer zbog smanjenog broja vidljivih "najnovijih" defki nekad kad je prevelika navala i dosta ljudi baca nove defke dolazi do klasicnog flood-a koji cine da mnoge defke, BEZ obzira dal su kvalitetne ili nisu, ostanu jednostavno neprimecene. Ovako samo pravimo novo, prikriveno groblje defki koje su tutnute "duboko" u arhivu i koje niko nece pogledati, a mozda tako propadaju i mnoge dobre defke.

Zato mislim da treba vratiti broj novoobjavljenih defki sa strane kakav je bio pre velikog spremanja sajta.

ја сам за повећање на 15 или 20, рецимо.

JBG ja mislim d ti je za sada najbolje rešenje da defku izbaciš iza 3 posle ponoći, tako da ima najviše šansi da bude dobro ocenjena (ako valja naravno), jer si spojio kasnu noć i rano jutro kad nema gužve, a ima ljudi. Tačnije, ima ljudi koji dođu da čitaju a ne da definišu.

ја бих поново активирао овај предлог јер би свима добро дошао.

Ујутру нема живе душе али опет ако имаш пратиоце они ће оценити и буди на форуму, тако остајеш запажен.

знам то, али ако немаш пратиоце и не устајеш рано/немаш времена и новајлија си, како ћеш онда?

U uvodnom postu 13 puta se ponavlja riječ "defka". Tako me iziritiralo to.

Imam kontrapredlog da se uvede još jedna reklama umesto ovih 10 definicija

Dobra definicija će biti primećena. Možda ne odmah, možda i za nekoliko godina, ali će biti primećena.

можда и за неколико деценија, векова...

Dobra definicija će biti primećena. Možda ne odmah, možda i za nekoliko godina, ali će biti primećena.

тачно али сајт је затрпан свакојаким срањима тако да се некад дефке и не примете, али и није толико тешко да стасаш, рецимо пишеш дефке солидне, реалан просек 10, мало пискараш по форуму и ето ти рецимо још 5 плуса, али плусеви на вукајлији су секундарне ствари, примарне су зајебанције и форум.