Prijava

Da li ste ikada u svom životu učinili neko dobro delo zbog kog su vas mnogi ishvalili, a vi se ponosili istim? Da li ste ikada nekome pomogli u nevolji, spasli život ili slično i da li je to ta osoba umela da ceni?

ja sam jednu curu spasila od silovanja i dugo nisam o tome pricala, bilo mi je to prestrasno pa sam se lijepse osjecala kad nisam mislila o tome, ali naravno u malom gradu se saznalao za to pa su me nakon nekog vremena ljud poceli ispitivati o tome. a sto se tice djevojke koju sam spasila nikad mi se nije zahvalila, ni ne pozdravi me na ulici... al jbg ne zamjeram joj to previse, kontam da je i njoj lakse kad uopste ne razmisla o toj veceri...

Помог'о сам слепцу да пређе преко улице, нисам дао цигану који проси ни динар за цигаре и отер'о сам муслимане из села.

Drug je upao u bunar kad smo bili mali.. I ja sam trčao kroz naselje i drao se "Upo Mišo u bunar i tako su ga spasili"...
Danas sam uradio kolokvjium umesto kolege..
Često stajem sa autom ljudima koji idu iz grada u moje naseelje, iako ih ne poznajem..
Ma radim sve, fin dečko, lepo se oblači ima lepe fine čarape i živi za fajt.

To što postojim.

ti bas volis djevojko da se narod s tobom sprda ???

На Дуому у Фиренци написао огромним словима „СА ТРИ ПРСТА МАМУ ВАМ ЈЕБЕМ БРЕ! КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!”

Никоме не стајах на путу, никоме се не склањах.

sunshine
Često stajem sa autom ljudima koji idu iz grada u moje naseelje, iako ih ne poznajem..

ja obavezno ponudim ride ljudima koje znam... sad strancima nikad ce me neko siluje xD

Ja sam pre neko veče pokupio nekog stopera i lik mi počeo pričati kako taslači svoju strinu, kako ima neke pištolje puške, neki ludak. NIKAD VIŠE!

Okupao sam se. Dobro delo za moju okolinu, samo što mi spomenik nisu digli

Истоварио сам ђубар.

Nemeš taj đubar ovde istovarat! :)

Jedem svinjetinu i pijem pivu!

Kad se našikam, ne pravim haos.

U zadnjih mjesec dana sam naš'o četiri telefona, i vratio sam sve i jedan. Dva su bila krš, druga dva su bili neki skupi. Malo se kajem, al' ko ga jebe...

Napiso sam jedan mnogo kul sastav, a i stalno crtam.
to više nisu dobra dela, to su REMEK DELA!!

U ponedeljak uvece krenuo u izlazak,trebao u 11 da se nadjem sa devojkom,i naletim na cigu nekog u kolicima kod depoa na Bulevaru,i on kao "Bato,bato aj mi pomognes". I ja sta cu,poranio 10 minuta,gledam ga onako jadnog kazem ae,kazi sta osh."da me odguras do stanice". E sad fora je sto ne mogu da ga guram,nego sam morao da idem ispred njega i da ga vucem za neko govno,i to sve onako pored Vise poslovne,onih nekoliko kafica,do stanice 32. Vice ciga "pazi rupu,ne tuda", ja slusam i vucem...Na kraju mi se zahvali,oni ljudi u cudu,ne veruju sta se desava,a ja odoh s' osmehom na licu na pivdzanu.

Bvdlga

Brate ti ćeš u raj sigurno. Ja sam išo u crkvu pre dve sedmice, je l' se to pika?