Prijava

Neki dan saznam da od 10 ljudi iz moje šire familije 8 ih ima konkretan plan za futur. Ići. Jedino se razlikujemo po odredištima.
Moj plan je npr. sledeći- Prodati nešto od nekretnine do penzije i spičiti za crknuti u neku zemlju gde će se od te love moći živeti. Ja lično merkam Dominikansku Republiku.
Kuba je otpala vrlo brzo iz razmišljanja jer dok ja konkretno dođem do penzije uginuće Kastro i sutradan sleću Ameri i šire civilizaciju, čitaj- gomile bilborda, šoping centre itd. što automatski znači da će biti isti kurac kao i ovde.
Dakle- Koji je vaš plan za budućnost?
edit Spem i oftopik dozvoljeni.

Da izvučem Legiju iz apsa, pokokamo ovu bagru što krade na veliko, uzmem nepovratni kredit i da položim ovaj ispit iz druge godine.

Футур је НАЈЛЕПША СТИЛСКА ФИГУРА. Спремијо сам пушкице, искрено.

Да завршим овај пројекат што сам започео ове године и да завршим факс уједно, а од следеће године полако да почнем да размишљам о приватном бизнису. Окупићу неке добре људе око себе и започети нешто. Ако ми то не успе, јебемлига онда шта ћу да радим. Државна школа, па терај до пензије. :)

Da odem na ostrvo Bora Bora...posle toga mogu i da mrem.

Džimi aj instaliramo vindovze po kućama, vidiš da nam je krenulo. Pajser, čekić, bušilica i tiplovi, nema da omane.

moram otići u indiju. moram otići na papua novu gvineju.
moram posetiti južnu ameriku.
moram završiti fax.
želim master u inostranstvu.
moram se zaljubiti.
moram biti srećna :)

inače.. koj moj živim.

Aman čekajte ljudi, ne mislim sledećih 5-10 godina, nego ono...Životni plan, više tako.
električaru neka Legije u apsu. Dobro nam svima tako. Samo bih mu pripojila ove što su ga strpali jer su isti...

Inace mrzim planove,jer mi je 90 posto planova propalno zbog nekih problema koji su uvek iskrsavali kad ne treba...

Da s' bogato udam i izrodim 9 Jugovića. Što više čitam nove def ođe, opada mi IQ znatno, daklem intelekt neću unovčiti, bolje da pojurim nekog nesrećnika dok jošte imam šta da pokažem.

Džimi aj instaliramo vindovze po kućama, vidiš da nam je krenulo. Pajser, čekić, bušilica i tiplovi, nema da omane.

Ахаха! ТО! Ако све падне у воду, ето решења за пизмис!

Aman čekajte ljudi, ne mislim sledećih 5-10 godina, nego ono...Životni plan, više tako.

Кад оматорим, пређем шездесету, планирам да пропушим дуван и пустим бркове и браду до пимпека. И да прочитам све књиге које за живота нисам стигао да прочитам.

Auf energijo, nisi ti još prodavala cigare po pijac. Ono- par godina tamo i skontala bi da je i najgluplja def.na Vuki čist, intelektualni nivo.
Štaš s Devet Jugovića ako ti bankrotira hairlija?

Ja danas digao sedmicu, šljaka dobro mada nisam stigao još da je mrcvarim, ovo je samo za probu. Čuo sam da su nemački profili dosta kvalitetniji od domaćih, samo je carina problem.

Ne znam. Ja sam skontala da mi je ovih pun kurac i da mi ne pada na pamet da radim za njih. Ja odo'. A da to nisam nameravala ni devedesetih, eto.

kako idu godine meni je sve govnjavije i govnjavije,mogu da zamislim u buducnossti kako ce biti

Имам их више...

1.
Прерушићу се у Албанца и назваћу се Селим Ал Кабдулах. Ставићу онако браду, научићу језик, све у комплету. Упутићу се ка Косову и учланити се у неку политичку партију. После одређеног времена ћу постати неко мудо тамо, па ћу се пењати полако и има да дођем до места председника. Онда ћу завести диктатуру и припојићу Косово ономе што буде остало од Србије !

2.
Киднаповаћу дете овог новог британског пара и држаћу га у шупи. Притом ћу му давати исљкучиво српску 'рану. Тражићу да ми дају 25 милиона еура за његов откуп и ако ми буду дали, вратићу га. Кад се клинац врати, ја побегнем у неку афричку државу, а он, кад га буду питали новинари какав је ужас преживео, одговара следеће: ''Држао ме је у шупи, било је одвратно, али је храна била одлична''. И тако помогнем нашој кухињи, а и себи.

3.
Завршим средњу, па факс и ако овде стање буде ишта боље запослим се овде и нађем жену, направим јој децу и оснујем породицу лепо. Узмемо кредит и у околини града направимо кућу и кера једног узмемо. Онда кад скупимо још мало пара запуцамо сви негде у иностранство. На мети су далеке земље - Аустралија, Нови Зеланд. Нешто у пички материни. Све буде лепо ко на филму.

Искрено, осећам да ћу у овим условима какви су сада најтеже спровести трећи план.

Štaš s Devet Jugovića ako ti bankrotira hairlija?

Ih šaljem u beli svet trbuhom za kru'om ;)))

Zajebavam se bre, aurora, nemam kapacitet za devet komata. OSAM...dosta...;))

OSAM

Лололо, ово неки план да се привуче оплодитељ ?

Džejms čoveče nerealno ti je ovo sve. Mada mi se sviđa treća stavka, ladno bi mogo napisat definiciju.
enerdži- imaš li nekog da nosa tih osam? Daj bože al kako hasamo ovaj plutonijum nek ti je i dvojetroje živi i zdravi. A sad lepo -pošto znam da nisi od tijeh, de ti nama lepo napiši gde je futur.

Džejms čoveče nerealno ti je ovo sve. Mada mi se sviđa treća stavka, ladno bi mogo napisat definiciju.

Па јбг, реалније од трећег у овој земљи лолололо