Prijava

Da pozavršavam škole i obiđem svijet.Ne mogu sebe zamisliti sa ženom, djecom i kučetom.Na kraju ću odjahati u zalazak sunca i niko me više neće vidjeti.Jer umiranje u postelji okružen porodicom je za pičkice.

Mislim da ću da ostanem ovde, realno i nemam gde da idem. Možda da konačno nađem neki pos'o a da me ne jebu u zdrav mozak, da se zaženim i dobijem potomstvo. U međuvremenu, dok guram malter i dodajem ciglu, mogao bih i neku zbirku pesama da izdam (životni san), završim zadnji sprat na kući koja se gradi od ''93 i zasadim par leja marihuane u bašti. Inače, ako pomenuto ne ostvarim do 35-e, bolje da se nisam ni rađao.

Aferim Cenotaph, samo nikad ne jebi bez dva kurtona. Dobar ti je plan, pazi da te neka ne izjebe. Al bukvalno, da se tako duhovito izrazim.

Šta kao nađem ljubav i skrasim se?Njah.

zavrsiti faks i otici u London na master ( onaj fazon, zavrsi megatrend i vrati se u srbiju) malo vidjeti svijeta koju godinicu i onda preuzeti svoju porodicnu firmu i radnim danima raditi ko kreten i biti uzoran gradjanin, a vikendom se napokon sdusno posvetiti svojim konjima i jahanju i uzivanju u zivotu..... nista vise od zivota ne zelim

Da pozavršavam škole i obiđem svijet.Ne mogu sebe zamisliti sa ženom, djecom i kučetom.Na kraju ću odjahati u zalazak sunca i niko me više neće vidjeti.Jer umiranje u postelji okružen porodicom je za pičkice.

Е ја не знам, испао сам сиса никад не причам пред ортацима овако нешто, ал' мени нема ништа лепше ни савршеније од лепог породичног живота. Кућа, жена коју волиш, деца. Сада, бих се одрекао 10 година своје младости да могу да се нађем у будућности у таквом окружењу.

Šta kao nađem ljubav i skrasim se?Njah.

Ne, nego ti pukne kurton. I puknu ti svi planovi za futur.

Е ја не знам, испао сам сиса никад не причам пред ортацима овако нешто, ал' мени нема ништа лепше ни савршеније од лепог породичног живота. Кућа, жена коју волиш, деца. Сада, бих се одрекао 10 година своје младости да могу да се нађем у будућности у таквом окружењу.

Mišljenja su drugačija.Ne glumim ja nekog usamljenog kauboja, ja jednostavno nisam takav.

Ne, nego ti pukne kurton. I puknu ti svi planovi za futur.

Da bih se našao u takvoj situaciji morao bih da jebem.

Da bih se našao u takvoj situaciji morao bih da jebem.

Izvini buraz al ja mislim da je tebi infinitiv Jebati najprioritetniji futur. Makar prvi.

Vegas, Pataja, Vegas, Varadero, Vegas, Karibi, Makao, Vegas, Makao i tako ukrug.

Od čega, sestro tulumbo? Od ČEGA, kako?

E ovako, jes' da je malo nerealno, al' 'ajde:
završio sam prijemni za filološku, planiram da je odlično završim, dobijem stipendiju, odem na dva fakulteta, filozofski i filološki, završim i to, magistriram, doktoriram, oženim se k'o čovek, živim od pisanja knjiga epske fantastike i prevođenja drugih knjiga, a vikende provodim po nekim zamračenim klubovima svirajući bluz...i da, dvoje dece...

vikende provodim po nekim zamračenim klubovima svirajući bluz..

Ovo jedino možeš staviti na onu temu Stvari koje ćete uraditi pre nego što umrete.

Pa mogu, ali planiram i to da radim u životu...bilo bi mnooogo kul...

Bi :) To je i meni jedino što bih volela obaviti u mrskoj mi Americi.

ja bi', ukoliko budem rodila dete, volela da budem mlađa mama..
onako, kada završim fax magistriram, doktoriram (kamo lepe sreće) da sa mužem i bebom (bebama?) odem na put oko sveta.
fazon oni mladi parovi sa rancem na leđima i bebama "zakačenim" sa druge strane :D
i da. jedno dete bih volela da rodim na tom proputovanju. hm.. negde u polineziji :D

Ovo će mi biti žena. Mada dok ja omatorim, ona će omatoriti previše, pa moram potražiti njeno dete, ili uzeti njen DNK i napraviti klona.

http://blog.debenhams.com/wp-content/uploads/2009/07/boss-orange-woman-sienna-miller.jpg

Kako ste vi svi mladi jebote :)))
super, boga mi...

Nemam plan. Lepota je u putu, a ne u cilju.
Ali, volela bih da malo više menjam lokacije, ne kao da putujem radi zajebancije nego baš neko duže vreme da živim tamo amo, i radim baš ovo što radim. Da zaradim neki stančić. Najrađe bih kupila šupicu u kojoj živim, mnogo me lepih trenutaka veže za tu straćaru.
A uz to ljubav i tako to...i mnogo dece, za to jedino nisam lagala...;)