Prijava

Pre jednom davno bejah na krštenju đetata. U crkvi, logično. Pošto je pre toga jedino krštenje na kom sam prisustvovao bilo sopstveno, pa se ne sećam ničeg, primetih da na ovom sad pop maznu grdnu lovu za polusatno bajanje(da ga jebem, mislim da je bilo 3000(ne da jebem popa, nego to kao uzrečica, jebemu mater)).

E sad, moje je pitanje, mogu li ja da odem u crkvu, tražim da me odkrste i da nekom sledećem daju moje blagostanje, a da meni daju te 3000 za oslobađanje mesta?

jel ovo trebalo da bude fora ?

Jok, treba mi 3000 za turnir, a već određeno vreme kuburim z budžetom. Kamate dave, krediti neplaćeni i tome slično.

Добијаш само 40% од уплаћене своте. Плус трошкови открштавања.

prodaj akcije !
trebaće ti ovo kad te pitaju JEL SI TI KRŠTEN DEČKO !?

Мислим, трошкови открштавања се одбијају од новца који ти се враћа.

Plasim se da bi za odkrstavanje ti morao njima da platis taksu, nikako oni tebi. To se zove vekovni biznis, nema rupa u sistemu!

A osim toga kada si se ti krstio postojala je marka a dinar je bio jači. Valjda bi čak i ekonomski najebao kad bi tražio odkrštavanje...

i da im trazis pare za one 2 svece sto si kupio kod njih.

al ponistava ti se ono za koga si zapalio.

do jaja fora, al uzmes kintu. To moras u Peckoj patrijarsiji da resis, smara proces do jaja.

Jebeno. Pitanje je da li uopšte vode knjige. Račune ne izdaju, fiskalne kase nemaju. Imaš li kakav dokaz o krštenju?

realno.
ja se krstio pre nekoliko godina i trebali moji do odu da uzmu neki papir kao dokaz, al nisu se iscimali.

a i ne treba tu sta da se dokazuje, krstio si se zbog sebe, a ne zbog papira.

Ja hoću garanciju da dobijem! Da li imaju ISO 9000 certifikat? Kako da znam da to pop ne radi u fušu? Tulume, nadam se da nisi pun koristio blagoslov i oprost iskonskog grijeha jer tad drastično opada cijena.