Prijava

Mrzi me čitati, ali ja ih gotivim.

Pa radijacija šteti i jednom i drugom...

Mene sve ovo asocira na sapun.

HLADNE SJEMENKE, VRUĆI SOKOVI!

Radijacija jebe mame. Pogotovo kada nas radijatorišu oslićem iz japanskih ratnih rezervi.

Radijacija je zajebana u svemiru npr. ako nemaš zaštitu sprži te sa Sunca.

Ја мислим да Ђогани, Весна, доспешују што и они стварно играју и све. За то су они спремни.

Tako nastaju superheroji.

Црна рупа јебе и радијацију.

Brate mrzi me da ponavljam ali to ti je sve interkonektovano jos pre nastanka interneta u neolitu, putem mehanickih uredjaja koji su se zvali koloturni modemamuti, ali da se vratim na temu: radijacija nikako ne steti nekim insektima, tipa bubasvabama ili mravima, ali kad se oni ozrace, dodju ti na glavu i ti krenes da celavis, ako izgledas ko Vin Dizel onda si do jaja, ali ako izgledas ko Mobi onda bolje nauci da pevas, posto Mobi sabija, pre neki dan su jedva cekali da on stane na binu posle Ejmi Vajnhaus, dobra umetnica, ali upropastice samu sebe ako tako nastavi, jer droga je smrt a sport je zivot, i Zivot sa velikim Z se zasniva na tom neprekinutom krugu i povezanosti izmedju ostalog, kao sto si pametno primetio sad, radijacije, coveka i zivotinje, jeste da me mrzi da ponavljam, al i to ti je sve interkonektovano jos pre nastanka interneta u periodu Tokugava sogunata, kada je sogun Iejacu uspostavljao mir na Japanskim ostrvima, ali da se vratim na temu: radijacija nikako ne steti nekim insektima, tipa bubasvabama ili mravima, ali kad se oni ozrace, dodju ti na glavu i ti krenes da celavis, ako izgledas ko Vin Dizel onda si do jaja, ali ako izgledas ko Mobi onda bolje nauci da pevas, posto Mobi sabija, pre neki dan su jedva cekali da on stane na binu posle Ejmi Vajnhaus, dobra umetnica, ali upropastice samu sebe ako tako nastavi, jer droga je smrt a sport je zivot, i Zivot sa velikim Z se zasniva na tom neprekinutom krugu i povezanosti izmedju ostalog, kao sto si pametno primetio sad, radijacije, coveka i zivotinje, a nekad i rokeri pevaju o tome, znas ono "vrapci crvkucedu, sve je lepo, ko balvani", to je od Pere, Pera mi je bio dobar drug u osnovnoj, ne znam sto sam prekinuo kontakt sa njim, ali bitno da znas da je sve interkonektovano, i to jos pre nego sto je izmisljen internet na Severnoamerickoj teritoriji, za potrebe komunikacija izmedju poglavica.

E, kod njih nikad nije bilo zracenja, zato su bili crveni.