Prijava

ajde malo takmičenja da uvedemo na Vuku, inspirisan odličnom idejom za onaj tematski turnir.

pošto nećemo moderatore da zavlačimo ovde, neka ovo bude čisto zabave radi.

NEKA NEKI AUTOR IZAZOVE DRUGOG AUTORA SA KOJIM BI ŽELEO DA SE TAKMIČI, DOBIJU JEDNU DEFINICIJU KOJU DEFINIŠU I KAO NA TURNIRU NEKA OKAČE LINKOVE I NEKA ONI POSLE SAT VREMENA OKAČE REZULTATE.

malo se sprdamo, takmičimo, a neki kreativni autor može da bude IZABIRAČ TEMA.

pa da vidimo ko će bolje da se snađe sa temom, a i ovako nemate inspiraciju, bar ćete pisati definicije/ normalne.
(:

I NEKA PRAVILO BUDE 15 MINUTA ZA SPRAVLJANJE DEFINICIJE OD VREMENA DOGOVORA.

Pisaćemo pobednike u prvom postu.
U formatu:
Autor 1 - Autor 2 = pobednik / tema

ajde ja i ti ćemo prvi.

nek nam sledeći autor okači nebuloznu temu, ne mora baš nebulozna da bude al iz bunara bar (:

Vaša tema je jedna rečenica Save iz Kikinde:

E ne'š moći, kolega!

može.

pacove ajde za u 17:35 okači temu ? imamo 15 mina :)

Ne mogu sada, moram napolje da lajferišem nešto. Dolazim kasnije, pa ćemo da osmislimo nešto jbg.

Edit: ma jebeš hajde da doradimo, odložiću! Koja je tema? U 17 35 tačno?

Moglo bi ovo da zaživi samo bi trebao neki autor tipa StefanKostić koji je stalno aktivan da organizuje sve ovo i zadaje teme.

ČEKAMO KOSTIĆA DA SE JAVI.

a do tad ajde da se sprdamo sa temama i duelima.

Ja izazivam Oksa da mu se osvetim za ono od kupa lolo!

ajde ako se odazove ja vam smislim temu.

Gilipteru, tema Raj za muškarce, ja i ti, postuje se u 17:35, traje 2h a ocenjivanje je kao u kupu. Plusevi podeljeni sa minusom daju rezultat, ako neko ima 0 minusa onda mu se plusevi množe sa 2 ok?

Ja izazivam samoga sebe! Dajte temu.

Valjda je na kupu bilo množenje sa 1,5 ako je bilo 0 minusa?

ajde, daj mi 15 mina da zbauljam nešto. u 17:40

Ok, gilipter, 17:40 it is!

1.5-2 nema neke velike razlike, neka ovde bude 2, zašto? zato što je danas vrućina.

Тема је чини ми се го курац, мада, ако неко има муда да крене на моралног победника Купа, нек ми шошаље ПВТ. Иако, опет кажем, тема је њах...

A da, ko da minus protivniku je derpe i jebaće ga bus crnca koje su upravo pustili iz zatvora u kongu. Bez vazelina!