Prijava

Зна ли неко где има продавница са оваквим стварима? Треба ми женска, елегантна, попут Одрине:
http://www.vesti-online.com/data/images/2009-12-01/13817_odri-hepbern_f.jpg?ver=1259640746

a ja hoću pljosku.
ozbiljna sam.
:)

Pljoska ima u Mamut... al se sad zove Vulkan.... menjaju mu ime, ne mog da zapamtim :)))

pljoska u knjižari? naaajs :D

Ima, ja kupio drugaru za poklon:))))

Christine

a ja hoću pljosku.
ozbiljna sam.
:)

Немам ја ништа против тога да жене лочу попут мушкараца... Али ипак је лепше гледати женско које пуши, ако ме разумеш.

Nisam beobradjanin al' znam da imam jednu negde.

Lele kaki natpis ... Kristi :)))

Bilo je...ček da se setim...onaj jedan prolaz od Čika Ljubine ka Knezu, baš super radnja, ali ne znam da li još postoji. Baciću pogled ovih dana ako u međuvremenu ne pronađeš.

Хвала. Иначе, ове информције прослеђујем другој особи, пошто сам ја данас био са пар људи у куповини... И обавио све.

Ако се не варам, сутра је пошљедње време за куповину овог поклона, тако да неће бити користи од твог извиђања... Али хвала на доброј вољи :)

Можда ће још неко да да добар савет...

Pogledaj u radnji koja prodaje lule, muštikle, upaljače i slično u pasažu u Knez Mihajlovoj, s desne strane ako ideš ka Kalemegdanu, oko Legenda, mislim da je odmah iza ali nisam sigurna. U svakom slučaju pasaž u kom je i kafe Vrući gavran.

ovo sam sad video na nekom forumu, mada je ovo post iz 2008 još tako da nemam pojma dal radi ta prodavnica još uvek.

Mislim da ta vise ne postoji, ali postoji druga sa slicnom robom u prolazu od Kneza prema Milenijumu. Malo je zavucena.

Kad kreneš Knezom od Albanije prema Kalemegdanu, prvi ili drugi haustor desno ima unutrašnje dvorište, i u njemu mala prodavnica pribora za pušenje. Imaš upaljača, lula, muštikli i sto raznih čuda. Ni cene nisu baš visoke. Preporučujem. Pogotovo su dobri oni benzinski upaljači u obliku furunice, kao što su ih imali naši stari.

Корисне информације, хвала вам.