Prijava

Muzicki festival koji se odrzava u krusevcu vec drugu godinu...I to krajem jula...
http://mmf-krusevac.org/
Pa ko voli ovakvu muziku nek svrati :) da se vidi i da krusevac moze imati lep festival :)
BEZ SPEMA!

Прошле године нисам био, али сам чуо да је било до јаја. Ове године идем обавезно, сигурно ће бити лудница јер се организатори баш труде да фестивал буде што бољи. Моја препорука свиа који су у могућности да дођу.

Prošle godine sam planirao da odem ali mi se put na more poklopio sa MMFom i jebiga, ove godine obavezno dolazim ali verovatno samo na 3. dan jer nemam opremu za kampovanje a ni kinte za hotele i takva čuda, jebiga.

Obavezno, ako budem bio u gradu.

Prosle godine sam ja bio samo 3. dan :) (za prva dva nisam imao pare + na drugi ni ne bih isao) I stvarno mii je extra bilo :) pero defformero odrao :)
A da sad su se organizatori stvarno potrudili da podignu na mnogo visi nivo :)

Aj oni koji su iz krusevca (ili koji poznaju malo bolje krusevac) sta mislite gde bi bilo dobro da se odrzava ove godine MMF :) Mozda bi bilo super na trgu :)Ali ne da bude tamo na ulici vec ispred biblioteke i tamo kafe grada....Posto tu ima vise prostora nego npr u gimnaziji i tako to :)

Па видиш да изгледа да ће у кавезу у Машинској. Чини ми се да ће бити мало тесно, али знају ваљда организатори шта раде. Мени би било до јаја да организују негде ван града. Слободиште, Багдала, па и код куле не би било лоше.

PA pazi malo je nebezbedno po slobodistu i bagdali :) realno i to sam hteo da predlozim...ali nema objekata gde bi bendovi bili :) razumes gde bi vezbali itd itd....
Pa u masinskoj mislim da nije lose..posto idem u hemijsku bas sam razmisljao da tu neko napravi neki koncert...Posto stvarno veliki je prostor i stvarno bi bilo cool...

Ajde bre da ozivi malo ova tema :D

E,jel se placa kamp tamo?

Ajd' ja da kažem nešto, pošto sam volonter ove godine (a bio i prošle) na mmf-u, i upućen sam u situaciju.
Kavez je optimalna lokacija, jer je već ograđen. Kamp je besplatan.
Karte za sva tri dana su 1800, a za jedan dan 800.

Pitajte šta vas interesuje, pa da odgovorim.

Можда камп уколико буде пара и вољних ортака.

Alien sta radis kao volonter?

Ove godine skuplja karta za 1 dan nego prošle za sva 3 lolo. Al' nema veze mora da se ide na Di Ana, ukoliko budem imao para tad...

Pa brate prosle godine su bile samo domace grupe :) i to nekih par poznatijih..
A pazi sad :)
Ako dolazis javi se :)

Elijen,jel mora to nesto da se zakazuju mesta za kamp,ili samo dodjem s rancem,pa kud me denu? :D