Prijava

Je l igrao neko STALKER CoP sa Misery modom? Vidim nesto hvale, pa ako ima neko da je igrao, da l pobosljava gejmplej i tak to?

Warcraft 3, Age of Empires 2, Red Alert 2, Stronghold Crusader, XIII, Total Overdose, The Elder Scrolls 3 Morrowind, System Shock 2, Stunt GP, Splinter Cell, Serious Sam, Return To Castle Wolfenstein, Project I.G.I., Prince of Persia Sands of Time, Prey, Penumbra Overture, Medal of Honor Allied Assault, Max Payne, Mark Ecko's Getting Up, Legacy of Kain Soul Reaver, Flatout, Farcry, Enclave, Doom 1,2,3, Diablo 1,2, Deus Ex, Conflict Desert Storm.

Uf, krenuli mi flesevi, sad cu stavim jedno desetak ovih naslova da mi se skida

фар крај 4, нисам гејмер нити имам нешто времена да пеглам игрице али ова ЈЕБЕ

DIABLA DVOJKU SA EKSPANZIJOM LORD OF DESTRAKŠN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Igrao sam ja stalker sa misery modom pre par meseci. Tri puta sam pokrenuo igru. Prvi put sam se stvorio u nekoj rendom kuci u mrklom mraku, nista se ne vidi i nemas nista od oruzija. Nadjem pistolj i baterijsku u kuci, dodjem do prozora kad ono neko krene da puca na mene, odem u drugu prostorija, ispostavi se da je kuca opkoljena naoruzanim zombijima koji pucaju kroz prozore na mene. Krenem u trecu prostoriju i na vratima me doceka jedna dvocevka i ubije pre nego sto sam i skontao sta se desava... drugi pokusaj igranja: nisam imao problema sa zombijima u prvom minutu, ali su noc napravili toliko mracnom da sam se smorio jer nista ne vidim dok idem, uleteo u sukob izmedju bandita i stalkera i zaginuo ne znajuci ni ko me je upucao. Treci put sam dalje dogurao, ali nisam uspeo da ocistim neke bandite u nekom questu, jedno 20 puta sam zaginuo za redom i odustao. Probaj mod, ako volis da te jebu u dupe bez lubrikanta...
inace je sve to delovalo kul sa neke mazohisticke strane... ali opet, ako volis u dupe... bez lubrikanta.

Laki, je l' si pogledao ovaj Dis vor of majn? Meni je baš gotivna igra, mada je baš teška, pogotovo dok ne pohvataš sve jer nema tutorijala.

E bleji mi na kompu vec 2 nedelje, nikako da ga probam... ali sad kad kazes da je dobra, dacu joj sansu :)

Ima neka dorada za STALKER, ali mislim da nije taj mod; Promenili su ciklus dana i noći, nabudžili teksture, vremenske uslove... Igrao sa pre nekoliko meseci i obrnuo ponovo, sjajna igra.

Koja je trenutno naj simulacija voznje za PC sto se fizike tice?

Sta znam, meni je GRID 2 besnilo, ali obzirom da je to jedina ,,fransiza" , sto se voznje tice, koju volim da igram, ne mogu stvarno da kazem da je najbolja. Nisam nista od ostalih igrao dugo bas... Tj. igrao sam ovaj novi Most Wanted i nije nesto...

Ako hoces da se namucis bas, bas, igraj prvi deo GRID-a. Jebe motorika, nije ni nalik ostalim igricama, bas nekako je jebeno dok ne udjes u fazon...

Najbolji ti je Eurotrak simulator Srbija, taj jebe zakone fizike, kad iz Nisa za Beograd stignes za 10min.

A na to je mislio... :D

Ja te simulatore ne igram, mnogo smaraju, ja mislio ti hoces neke trke, ludilo neko... :D

Ma jok, mislim bas na simulaciju... Cuo sam da je Aseto Corsa dobra, je li igrao ko?

Aseto Corsa razbija, ja sam skinuo pre nekolko nedelja. Po meni do sada najbolja simulacija koja postoji za pc, ali je zato i teska posebno kad vozis jaca kola, gde bukvalno zbog greske u delicu sekunde upropastis celu trku.

Ima neka dorada za STALKER, ali mislim da nije taj mod; Promenili su ciklus dana i noći, nabudžili teksture, vremenske uslove... Igrao sa pre nekoliko meseci i obrnuo ponovo, sjajna igra.

Mislim da je to Stalker Complete mod, ima tipa za svaki deo... nabudzi grafiku, doda neke sitnice u gejmpleju i tako.

Stalker ima desetine modova, ko zna koji je on video.