Prijava

Primeteo sam da često ljudi otvaraju na ovom forumu teme tipa jeste li za ili protiv "nečega", sad meni nije jasno gde izvlače takve gluposti ni koja je poenta toga. Tema se obično svede na to da oni koji su za ubeđuju one koji su protiv da trebaju biti za i obratno.
Onda mislim da ima i onih koji otvore takvu temu čisto da napišu svoje mišljenje u svome postu a ostale postove ni ne čitaju (poneki post u početku). S' obzirom da oba tipa tema nemaju ni smisla ni poente a boga mi ni korisnog doprinosa zapitao sam se dali bi mogla i kako bi prošla da se otvori tema tipa "Napisaću svoj stav pa ako ima neko da se svađa samnom ili da hoće da se ubeđuje neka me kontaktira na pvt" i tema "Iznosim ovaj stav i boli me kurac za vaš". Naravno moram da stavim znak izuzevanja na Jovičićeve teme pošto se u tim temama on posvađa sam sa sobom i do nekoliko puta čak i u prvom postu te ga ne mogu svrtati ni u jednu od gore dve navedene skupine.
I kao što bi Jovičić rekao kakvo je vaše mišljenje?

Mislim da je Pink najgledanija televizija, ali Prva je isto tako najgledanija. I mislim da je RTS najgledaniji.

slažem se sa brucetom!

Problem je što si sve rekao pa se ljudi slažu s tobom i ne postuju. I ja sam ovde samo iz kurtoazije, a i skriboman sam.

oceš reći da sam počeo i ja da mezim govna po forumu?

ahahahahahahaha! mislio sam da će ovo da preraste u dobru zajebanciju, ali ladno nas ignorišu...

izvini ako sam te naveo na taj zaključak, nije mi ni palo na pamet...

tema jebe nego nemaju muda da komentarisu! xD

Ja sam protiv. I to barem 73% protiv, a ostalo neopredeljen.

Ja imam mudanca, zato je ovaj post kratak.

tema jebe nego nemaju muda da komentarisu! xD

Nego, ja imam poremećaj pažnje i ne čitam ništa što je duže od dve rečenice, al kontam da hoćeš da kažeš da ljudi pišu teme jer su narcisoidni (check) i hoće da kažu svoje mišljenje ili zato što su extra narcisoidni i onda još hoće da nature svima drugima to svoje mišljenje (double-check).

Ono što ne razumem je šta ti predlažeš kao rešenje-da koristimo pvt-ove kad se raspravljamo i da postujemo svako malo svoje mišljenje na koje niko neće odgovarati?

ma predlazem da otvrimo dve teme koje bi resile sve ostale ankete... u jednoj napises ako hoces s nekim da se svadjas na temu koju postavis a u drugoj se samo izjasnis ukiliko neces da se svadjas xD