Prijava

Eee...
Imal negde hotline SP recimo sa prevodom
Ja imam sve na CD ali necem nesto faking pc docita..

southpark.cc.com ovde imas sve epizode samo sto nema prevod jbg, al ima engleski titl

novas epizoda izasla danas ili juce i objasnila prejako,bas davio sam se

Odlična epizoda. 2 godine čekam epizodu u vezi ISIS-a. Jebe ova sezona poprilično, nisam to očekivao posle mlake prošle sezone. Inače, kada sam pročitao sinopsis epizode tačno sam znao koju će pesmu da koriste :)

Hahahah upravo sam u ovoj zadnjoj epizodi sto je izasla vidio da je pojavljuje kolega sa faxa...glumio lik u nekim reklamama, i ubacili taj segment u epizodu.

17. i 18. su baš bile meh, mada je ona sa onim petlovima što igraju karte pokidala. 19. je za sad vrh, vraćaju se na stare staze.

Разочаран сам јер у новијим сезонама двих 10 епизода у сезони везују једну за другу тј. исте су теме, а раније ти није био случај и било је много занимљивије. Солидна је 19.с али могу они то боље.

Ni meni se nije svidelo to ali dobre su epizode, i dobrih fora je bilo kao npr kad ono pevaju i drkaju u hranu blogerima.

Изашла је прва епизода нове (20.) сезоне.

Izgleda da nastavljaju gde su stali, i u ovoj sezoni suepizode povezane i sviđa mi se to iskreno. Pička sa mudima na Kartmenovoj faci je pobeda.

Да, супер епизода, надам се да ће наставити овако. Само штета што је Гарисон умјесто Трампа, надам се да ће се и он појавити

Možete da pogledate drugu epizodu nove sezone na sajtu. Dostupna je.

Јел зна неко која је фора са почетка прве еп око сједења црнаца за вријеме химне САД?

Umro sam na Džeraldovo trolovanje sa početka epizode.Kartmenova majica je jedna od jačih stvari u ovoj sezoni.

Кад већ овако праве епизоде, могли су и фиом снимити, исто им је

neki crnci u NFL kleče kad ide himna pre tekme jer prangijaju crncy