Prijava

Da mozda je i Klajd, ali onda ko je Hrskava bobica, ja sam mislio da je Klajd

Hrskava Bobica je Keni. A Misterion je 100 posto Klajd, provalio sam to jos u Kun kecu.

Onda je ovaj novi lik izmedju Klajda ili Tokena. A keni je onda verovatno onaj sa Zmajevima.

Kako ce Coon da im jebe kevu...upravo sam odgledao it's a jersey thing nisam mogao da sse povezem kolko sam umirao od smeha

Gledao sam novu epizodu malopre...
Mislim da je Keni Misterion :D

I ja isto. Ili možda Kajl.

Људи, кени је онај кретен што на пола главе има намазано шта већ. Мистерион је Клајд, сигурно.

Pogledaj neku scenu kad zmaj prica...glas lici na Kajlov. A i Kartmen je kukavica...ne bi napao Kajla :D

Nisam gledao poslednju ali iz Coon-a mi je ostala ideja da je Kenny Mysterion jer uvjek kad njemu pokazuju facu nikad je ne pokazu kako treba uvjek ima nesto sto ometa.

И ја мислим да је Клајд у питању. :)

Keni ne moze da bude Misterion zato sto Keniju glas daje Met Stoun. Trej Parker je glas Misteriona. Klajd je 100 posto.

Znaci
Sten je Alatko
Kajl je po mom misljenju Zmajko jer ne moze da bude Komarac posto ima ogromnu dzindzersku kosu :D a i Kartman ga napada u onom Paklena narandza delu a svi znamo da je Kartmen picka i da ne sme da bije Kajla...
...a sada sam video negde na netu da u najavnoj spici gde svi masu pojavljuje se Keni iza znaka a Misterion stoji u pozadini, tako da nije ni Keni
Ostaje Klajd... ili mozda Vendi :p

Pokazace ko je Misterion u novoj epizodi! Jedva cekam.

Ma pokazaće kurac, ko što su za Kartmenovog ćaleta pokazali u sledećoj kad su rekli. :)

Ви још увек нисте ово прерасли? Цццц

Шта у Саут Парку има да се прерасте?

Haha to i ja baš gledam. Baj d vej, Džimi imaš PVT.