Prijava

da li sanjaju samo zvukove?

pri tome mislim na one slepe od rođenja...

I na kom jeziku razmišljaju gluvi?!

A šta sanjaju novorođene bebe?

I GDE SU NAŠE PARE!?

Sanjaju kako vataju sise, isto k'o ti.

Negdje pročitah da sanjaju slike. Nešto slično preljevanju boja u Diznijevoj 'Fantaziji'. Znači, ko da su na LDP-u...

Gluvi razmišljaju NA SRPSKOM JEZIKU it to ŠTOKAVSKOG NARJEČJA! TAKO REKO ŠEŠELJ!

Čitao sam negde o tome...Sanjaju zvukove, senzacije na koži, mirise.

Meni je to zanimljivo jer meni se čini da sam u svojim snovima oslobodjen tih čula, kao da sam zaronio u duboku vodu i ništa ne čujem, ništa ne osećam, ništa ne mirišem, samo gledam.

kao da sam zaronio u duboku vodu i ništa ne čujem, ništa ne osećam, ništa ne mirišem, samo gledam.

ja kad zaronim u vodu osetim da sam mokar.

Ovi bolje igraju od naše reprezentacije...

Znači, ko da su na LDP-u...

:)))

Pitaj seljaka kaže da je slep kad spava

Ne znam šta sanjaju slepi, nikad nisam bio slep. Ali... Jel vi sanjate u boji ili crno-belo? Vi koji niste slepi.

Čitao sam negde o tome...Sanjaju zvukove, senzacije na koži, mirise.

Pričala mi je drugarica sa psihologije, kaže da svi imaju individulano upakovane impresije... Preostalim čulima daju slobodno vizuelno uokvirenje, koje zavisi od drugih ličnih faktora, karaktera, inteligencije i dalje nekih pizda materina koje nisam popamtio. Verovatno zato što nisam nikad čuo za to...

Ja uvek sanjam u boji,ali molim se da nikad ne sanjam.

Ne znam šta sanjaju slepi, nikad nisam bio slep. Ali... Jel vi sanjate u boji ili crno-belo? Vi koji niste slepi.

Kažu da je tu uticaj televizije bio predsudan. Osobe rođene u doba crno-belih televizora, sanjaju crno-bele snove, dok mi sanjamo u boji.

Istina ,i ja sam čula to za TV.Ali,kako onda sanjam u boji,kad sam rođena dok su TV-i bili u crno-beloj tehnici?

Osobe rođene u doba crno-belih televizora, sanjaju crno-bele snove, dok mi sanjamo u boji.

Nešto mi to ne pije vodu. Ne sanjamo ono što vidimo na televiziji već ono što vidimo oko sebe...

Nešto mi to ne pije vodu. Ne sanjamo ono što vidimo na televiziji već ono što vidimo oko sebe...

Pa ekran i najviše gledamo. Tako daaa...