Prijava

Šta mislite o ovom sjajnom glumcu i njegovoj avangardnoj glumi.Da li ga cenite jer bira uloge koje su za razmišljanje a ne haha.Ja mislim da je on definitivno najbolji domaći glumac ikad, ne mogu da se setim ni jednog našeg glumca da tako dobro glumi u potpuno različitim filmovima.
Mnogi ne znaju da on nije samo opasan na filmu već i uživo pogledajte ovaj članak i video
http://www.e-novine.com/drustvo/36562-Vuk-Kosti-Ubio-bih-devojku.html
http://www.youtube.com/watch?v=-syz_13sPaA
Da li mislite da je sramota za Srbiju što još uvek nije snimila dokumentarni film o ovoj legendi, a snimaju dokumentarac o onom Novaku koji udara lopticu motkom sa žicama.
VUk Kostić je legenda.

Al kako se smeje ova krava kada kaže da će ubiti tu devojku, jebo te. Natakao bih je na kolac.

Koji transfer sunce ti jebem...

Da ovaj nije možda u nekom srodstvu sa Stefijem?

Онај чланак на е-новинама ме подсетио на епизоду од пре неколико година, кад је било актуелно потписивање оног споразума са НАТОом око слободног пролаза преко Србије, па је онај лик из ОРКАе претио да ће тражити од НАТОа да заштити права животиња када буду били у транзиту, уколико влада не уложи више "труда" по том питању.

Вук Костић је бољи глумац и од Војина Ћетковића!

mojne da lupate... čovjek toliko dobro glumi, da uopšte nije potrebno da progovara na filmu...

Вук Костић је бољи глумац и од Војина Ћетковића!

Jok, najbolje reci i od Dragana Okanovića. Ne preteruj, dechko!

Ma bolji je glumac i od Čkalje
Ovaj je glumio samo u haha filmovima

Можда није бољи глумац, ал је већи домаћин!

Meni se on lično veoma dopada. Posebno mi se izdvaja to što ume da bude opasan i zajeban kao u Apsolutnih Sto ili u Klopci, a u isto vreme ume da odglumi onakvu pičkicu u Maloj Noćnoj Muzici. Cenim ga da su takve transformacije najteže u glumi, to je jedan od razloga što ga poštujem. A i ima dečko neku pojavu, obično je film kvalitetan kada se on pojavljuje u njemu, još ako je zajebani lik u pitanju onda je neka Srbština, surova realnost, drame sve u 16.

Potpuno mi je antipatičan.

Nemam ništa protiv decxhka, odlično je odglumio u spotu Tropico benda :)

Au, kakav bilde.
Dopada mi se njegova gluma, gledala sam ga i u pozorištu par puta, stvarno je odličan. Ali ovo... Ne samo to "ubio bih je iz pištolja", nego ceo stav, ponašanje, gestikulacija, mimika... jebote što je sablasan i ludački unezveren.

Kao neki peder koji to prikriva, plus je psihotičan, onako ko skriveni serijski ubica mi deluje.

Мени је он океј глумац, ал' нисам знао да је он нешто толико битан да има читаву тему.

Nije ni za lutkarsko ametersko pozorište iz Prokuplja.

Стефанов буразер.