Prijava

LUDI CAK
Novinari :) (ipak sam na Pravnom).

А ја сам претходних 6 дана носио шут од срушених ве-цеа на правном, да ме ниси видео? :)
Елем, новинари.

Ово je највеће говно, пола правник, пола новинар.

http://www.kurir-info.rs/static/imgs/article_thumbs/632x474/uploads/2010-05/4587.jpg

Мирослав Лазански.

A tetka mu Biljana Plavšić, de ćeš dalje!

pa i jedni i drugi zive od ljudske nesrece
al mislim da su advokati malo veca govna jer novinari nekad znaju da nas izvjeste i o nekoj lijepoj stvari
a da nema ruznih stvari na ovom svijetu advokati ne bi postojali
ADVOKAT moj konacan odgovor, definitivno advokati

a ja studiram pravo.... i da ga ne studiram ne bi ni znala kolika su advokati ustvari govna
iskreno se nadam da se nikada necu advokaturom baviti !!!

Advokati isto tako umeju da učine dobro delo, na primer da spasu nevine ljude od zatvora!

Мој глас ипак иде новинарима, они су већа говна јер у својим редовима имају Милорада Комракова и Александра Тијанића, на пример.

Адвоката има и готиваца, као нпр. Дејвид Клајнфелд из Карлитовог пута, Стратер и Гамби. олололол

http://www.biggerboat-filmquiz.co.uk/struttergear/images/STRUTTER%20net%20COVER.jpg

Јогурт

Ово je највеће говно

+++

Advokati isto tako umeju da učine dobro delo, na primer da spasu nevine ljude od zatvora!

to stoji pjer, ali da bi oni bilo sta radili mora nesto ruzno da se desi, da bi oni nevinog covjeka spasili od zatvora mora da se desi nesto ruzno za sto bi neko nevino bio optuzen.
Sav njihov posao se vrti oko ljudskih nesreca

Au pjer, opaka konkurencija... Mrtva trka, bato.
Advokati su govnari za pare, novinari više za sujetu pa eto...biraj.

Ипак су новинари. Имају већи утицај.
Ја кад прочитам овако нешто, истог момента, са смиреношћу зен-мајстора угасим компјутер и одем по лоперамид.

Ako bude sreće biću advokat,jeste da će ljudi da mi viču ''ti si govno'' k'o Deju Savićeviću u ZG-u,al' i to je deo posla. :)

Mi novinari smo najveća govna, prodajemo se za špricer i kavurmu.

Па том логиком "да би они нешто добро урадили мора нешто много гадно да се деси" лекари су највећи шљам који хода земљом. А не сећам се да сам у животу чуо неког да пљује лекаре због професије којом се баве.

"Тооо, има шећер фак јеа, мигрена сврррршшш!"

А не сећам се да сам у животу чуо неког да пљује лекаре због професије којом се баве.

Како мислиш "због професије"? Нису та занимања проблематична сама по себи, већ зато што некад умеју да прељевају.
(БТЊ, отиђи до неке чекаонице у дому здравља, да видиш како их не пљују :) Нарочито пензионери.)

Како мислиш "због професије"? Нису та занимања проблематична сама по себи, већ зато што некад умеју да прељевају.

Да, али ја сам заправо одговарао на Еклипсин последњи пост у коме каже "сав њихов посао се врти око људских несрећа", што и није увек тачно ал ајде. Требао сам цитирати јбг. И докторе пљују наравно, због примања мита, непрофесионализма и других ствари, али нико неће рећи "доктори су већа говна од ..... (или говна уопште) зато што живе од туђе несреће" А ако неко то ради, они раде.