Prijava

Онлајн фудбал менаџер.Игра се са логовањем на фејсбук профил на фејсбуку или на топ илевен сајту.Регистровањем добијате класичне опције да бирате земљу ,националност , изглед грба и дресова , име тима , име навијачке групе.
Од такмичења постоје лига , куп и лига шампиона.
Лигу и лигу шампиона играју тимови истог нивоа док куп могу да играју играчи разних нивоа.
Огромну улогу имају токени , измишљена валута или главни облик ''плаћања'' који се могу искористити за буквално све.Ту је и регуларни еуро или долар , зависи шта одаберете.

Игру игра скоро цео свет.Турци и Азијати су по броју играча одмах после нас.

Да ли играте Топ Илевен?
Који сте ниво у Топ Илевену?
КОлико навијача имате?
Колико пара имате?
Колико токена имате?
Колики вам је стадион?
Каква вам је омладинска школа?
Колики су вам дневни приходи?
Шта највише градите око стадиона?
Да ли и како набављате токене?
Шта мислите о токенима?
Који су ваши најбољи успеси?
Које је ваша идеална формација?
Ко је ваш најбољи играч и колико вреди?
Које се тактике најбоље држати генералнмо у игри?
Како вам се зове клуб?

Разни утисци , питања и дискусије о Илевену .........

Да кренем од себе

4. сам ниво , имам 26.4 К навијача , 34.8 К еура , свега 5 токена , стадион бедан , сеоски са капацитетом од 3.000 али градим нови тренутно , мали варошки са 7.000 места.Иначе га не бих градио али морам како бих наставио да градим остале објекте.Сви остали објекти су ми на нивоу 4 или 5 а стадион на 2 .
Токене сам само једном купио преко СМС-а , 36 токена за око 300 дина , скупо је пусти их у курац , све сем тога лично моја стратегија и тренерско – менаџерска умешност.Имам неки нагон да екипа мора да ми буде састављена само од Срба и трудим се што више да странце сведем на минимум и да у тиму имам што млађи састав.Од 18 играча 15 је наших а 3 странца , што је прави раритет за ниво 4.Али то ме кошта бољих резултат у купу и лиги шампиона.
Освојио сам лигу једном , 2 пута био други.Просек година тима 23 године.Најбољи играч Бранислав Станишић – оцена 30 :) вреди 3.1 милиона, иначе 80 % тима ми је са почетка игрице.

Формација 3 ДЦ , 1 ДМЛ 1 ДМР 2 МЦ 1 АМЦ 2 СТ

Е сад имам једно питање ,па оће нек одговори .... кога од ова два идиота да стави у први тим?

http://img814.imageshack.us/img814/1919/64541247.png

Не играм, глупо ми је, ал прави менаџер дерем :)
Ал неки моји опасно играју ово :)

igrao kratko, pa prestao

Ne mogu da igram sa izmisljenim igracima pa to ti je, i sto je jos gore sa izmisljenim klubovima, jebiga.

Evo ovako. Ovo sto cu reci se nadam da cete shvatiti vrlo ozbiljno.
1. Igram od 12.5.2010, i trenutno sam 14. nivo ,a ukupno odigrao svih 16 sezona
2.Navijaca - 1.3M
3.350 Miliona dolarcica
4. tokena 107 (Ne kupujem,objasnicu dalje odkud mi ovoliko)
5.Stadion 211k, trenutno se gradi prvo prosirenje
6. Ostala infrastrukutura na MAX
7. Tokene ne kupujem,kupio samo jednom, u drugom mesecu igranja ,dok sam jos bio u zabludi.
8. Tokeni su kao i za sve ostale igrice,vid zarade,al ovi iz TE preteruju
9. Sto se tice uspeha, osvajao sam sve (Ligu, LS i Kup)

Sto se ostalih tacki tice,a i generalno cele igrice recicu vam sve,i nemojte da mislite da zajebavam.

Da krenem. Posto igram skoro od samog pocetka postojanja igrice (kad je imala 2000 korisnika) prilicno sam kompetentan da ovo govorim,i verujte mi jedini cilj mi je da ljudi skapiraju istinu.
Igra se u vecini slucajeva zasniva na RANDOMU. U igri postoje ilegalne i legalne formacije (SKK?!),jer je bilo nebuloznih slucajeva gde formacije bez golmana i odbrane odnose pobede,pa se ovim putem DELIMICNO resio taj problem.
Posto od samog pocetka ucestvujem u predlaganju poboljsanja (igrica je delo nasih ljudi, a ja sam bio moderator na forumu neko vreme,dok nisam skapirao kakva je prevara) mogu vam reci da je jedini cilj OBMANA NOVIH,NEUPUCENIH KORISNIKA, da kupe sto vise tokena. Na pocetnim nivoima sve je sjajno, pobedjuje se sa 10:0, osvajaju titule, postavljaju rekordi. Korisnik se istripuje da je dobar menadzer,zeli da kupi koji token kako bi nastavio da pobedjuje, a fali mu ,jer onaj jedan dnevno nije dovoljan.
Pocinje da kupuje,a onda na scenu stupa BAGRA. Onima koji trose dosta tokena,igraci se sve vise povredjuju, gube neke bitne utakmice , sve u cilju sto vece potrosnje tokena.
Na scenu onda stupaju bagovi. Prikazuju se pogresne boje dresova od onih koje ste izabrali, bagovi prilikom kupovine igraca, citeri kojih ima a oni ne rade nista da ih ukinu itd..
U svakom slucaju,ja licno sam dokazao sledece stvari:
- Kondicija ne znaci nista,samo je broj koji SATRO treba na nesto da utice. Sa ekperimentalnim timom sam osvojio ligu sa 10% kondicije (to je minimum).
-Moral ne znaci nista (sa experimentalnim timom osvojio sve zivo sa uzasnim moralom)
- Infrastruktura - samo jos jedno mesto za trosenje para. Ja na lvl 14, imam isti napredak igraca kao i onaj na lvl 1 (naravno ako su istih godina)
-Svaka formacija je ista ako je legalna (dominirao protiv jacih igraca sa 1 MC igracem, i 3 odbrambena,isto kao i sa 4 odbrambena i 4 srednjaka)
- Takticka podesavanja - takodje nicemu ne sluze,niti uticu na bilo sta.
- HALF TIME team talk - jos jedna stvar koja zavarava korisnika
- Pozicije igraca - svako moze da igra na svakoj poziciji. Golman na ST,i ST na GK. Napadac je za branjenje dobijao osmice, golman za napadaca cak i devetke.
Itd itd..

Svima toplo preporucujem da posete forum http://forum.topeleven.com/viewforum.php?f=5&sid=05eeaadacd49ec6d9413ed3d68a425b2 Jer na njemu ima TONE I TONE slika koje dokazuju sve ovo sto pricam. Ako neko hoce jos informacija nek pita sta ga konkretno interesuje. Sve znam o igrici,i sve je PREVARA! Ne kupujte tokene,jedino tako mozemo da stanemo na put bagri.

Posto sam vec rekao da sam bio moderator recicu vam kakav je odnos kreatora prema igri. Nikad nisu izadli zvanicno saopstenje. Serveri padaju vrlo cesto (jednom su ljudi izgubili svoje timove i dobili potpuno nove,naravno nisu dobili naknadu),sto onemogucuje pristup igri na po nekoliko dana. Glavni cilj igre je igranje sa prijateljima,a ja od 20ak koji igraju igru "vidim" samo 5. Novina zadnjih 5 sezona skoro da nema,a ako nesto ubace toj e cista sminka koja nema nikakav utijcaj na igru. U nekoj od zescih rasprava,dokazao sam da se krse pravila igrice,a posto sam licno ja ostecen,u toku je proces pokretanja tuzbe protiv Top Elevena tj Nordeusa.

AKo imate nesto da pitate,slobodno,sve cu vam reci.

Ууу , информације из прве руке.Па и ја сам одприлике имао такво виђење ствари.Један мали се навуко , штека кредите за СМС плаћање , као типа , дај за поруку а скине ти 300 дина :) .А ово за позиције ми било чудно како голман на пример има фине оцене за завршницу и слично а они то правдају да може играч да има такве оцене али да му се у игри смањују на неких 30% могућности јер што је даље од своје позиције то лошије игра ....
Опција "позови пријатеље" не ради .....
Како зарађујеш токене?

Sto se tike tokena,ovih 107 koje imam su plod stekanja iz 2 razloga:
- Na transfer listi mi je najbolji igrac 4,dok moj najlosiji ima skoro 6
- Neizbalansiranost servera je dovela do toga da se na nekim serverima mlad igrac na 1Q do 6kupuje za 1T,a na nekom za starca od 27god, i 4 treba dati i preko 20T.

Dakle, nijedan igrac sa Transfer Liste mi nije pojacanje,a skauti nemaju smisla jer su isti kao svi ostali igraci.
Sto se tice njihovih opravdanja,oni pravdaju sve,al kad im se iznesu dokazi za konkretne tvrdnje,nestanu i vise se ne pojavljuju.
Ja na primer igram ligu nivoa 14,jer sam taj nivo,a imam jednog protivnika koji je lvl 16,i dva koji su lvl 15. Malo glupo zar ne? Dok na drugom serveru,postoje iste takve lige,ili jos gore,gde lvl 12 igra sa lvl 16.
Veruj mi ovo : "Algoritam" ,ili kako ga ja zovem,randomitam, ne prepoznaje pozicije igraca niti formacijske i takticke postavke. Zato je na primer STOPER najbolji strelac lige sa 10 golova iz isto 9 kola. Kontre vuku odbrambeni igraci,dok napadaci uglvnom presecaju protivnicke napade. Dakle,i to pojavljivanje igraca u komentarima je RANDOM.
A kad smo vec kod komentara,treba reci da u ovoj igrici vec 16 meseci ne postoji OFSAJD,a to dovoljno govori koliko je ovo fudbalski menadzer. Nikakve statistike nema,osim onih ocena,koje su takodje random.

Da se vratim na tokene. Jedini nacin da dobijes koji FREE token je da pratis one ponude u WIN TOKENS tabu,pa ako te usere da ima nesto sto je stvarno dzabe,a ne samo navlaka,mozda i dobijes nekih 1-3tokena besplatno.

Pitaj dalje.

Taman ulazim u ovaj menadžer i vidim slučajno ovu temu na forumu. Kao neko ko igra menadžer oko 13 godina mogu reći da ovaj nema veze sa vezom. Samo eto malo ubijanje vremena i kidanje prijatelja. Bagova koliko oćeš. A što reče Laki, Turci i Azijati na sve strane i svi imaju igrače boli glava. A što se tiče pitanja iz prvog posta, gotovo je identično kao i kod Lakija. 4 sezona, 4. nivo, 22k navijača, 3M evrta, token, stadion 3000, pravim svega po malo. Taktika 4-2-2-2... i tako. Gazimudo daj nešto za tokene :)

Па то је одприлике то :) немам идеју за још нешто ...... ако имам питаћу ...

Ljudi,nemojte pogresno da me shvatite,al do 9. ili cak 10og nivoa,necete imati ozbiljnu konkurenciju. Dovoljno je da imate solidan tim, i da ulazite svakodnevno u igru..
Moje neko iskustvo je da je najbolje da igraju oni igraci koji imaju najbolje ocene.
Dakle,ako je neko kvalitetniji za 2Q,a ima ocene 5 5 5 6 4,slobodno ubacite tog slabijeg koji ima sestice ili sedmice.
Ukoliko se dvoumite kog igraca da ubacite a dilema je da su istog kvaliteta,gledajte prvo ko je mladji (obavezno mladjeg,jer napreduje pa ce biti nesto u buducnosti od njega,naravno na pare mislim).a ako su i istih godina,onda onaj ko ima bolju formu.

TOkeni na visokim nivoima gube smisao,jer nemaju gde da se trose. Kupe se 1,2 igraca sa 18-20god, za max 10ak tokena,i to je to.

Kolika je igra random pokazuje i cinjenica da sam od slabijeg protivnika (moj prosecan kvalitet 93, njegov oko 91,sto je naravno malo) izgubio 9:3,a onda sledeceg dana,pobedio jaceg (kvalitet oko 96) sa 4:0.

Pitajte sta god hocete,samo vas molim 3 stvari:
- Ne kupujte tokene
- Informisite prijatelje o ovoj prevari,i sacuvajte im pare,bolje nek odu u kladzu ili izvedu devojku ili kupe novu majicu.
- Registrujte se na forumu (eno gore link), ima SRPSKi deo, tamo cete dobiti jos vise prica o ovoj prevari mnostvo slika ovog "fudbalskog" menadzera.

Ел значи нешто ако се игра више утакмица дневно за напредак играча?Мислим на пријатељске?

Igrao, bio 6 lvl ili šta već, dva puta kupovao tokene i batalio, glupa igra smor.
A sad kada vidim kako se to i igra drago mi je da sam batalio.

procitah samo prvi gazimudov post i mislim da ima logike, imao sam golmana koji je dao 20tak golova SA GOLMANSKE POZICIJE
inace sam 7. nivo, ne kupujem igrace vec stekam tokene i dovodim ih iz akademije jer nema trika da kupim nekog ovako.... sigurno 3-4 sezone nikog nisam kupio....

Sto se tice prijateljskih, donose napredak,al ne nesto mnogo. Kao sto sam vec rekao,Klinac od 18god na lvl 1 BEZ INFRASTRUKTURE,napreduje isto kao klinac od 18god kod mene na nivou 14, i MAX INFRASTRUKTUROM.
Ali,igranje meceva donosi recimo 1 procenat.
Al jedna tekma je dovoljna,ne mora vise.. Odnosno svako po 1 tekmu i to je to.

Sedplas, nije valjda da kupujes i onog klinca iz akademije za kog traze 15-30T?
PA to je tek najveca prevara. Gradio onolike zgrade,da bi na kraju PLATIO igraca iz svoje skole? Ja to odmah otpustim,a onaj besplatni ide na transfer listu da se uzme koji milion.

fora je sto ja jedino tako mogu da kupim igraca.
ranije sam se cimao tamo sa onim igracima koji su na prodaju i spucam po 10tak tokena i dobijem kurac, ovako sacekam 15tak dana, dodju 2 igraca, ako su bolji od onih sto imam uzmem ih, i platim za jednog tih 15tak tokena, ovaj drugi koji je besplatan ili ode na prodaju ili ga ostavim. jeste da sam ja dosta slab, tek sam 7. nivo posle 10 sezona (ja mislim) ali jebiga, mrzi me da se cimam na transfer marketu....

Sigurno mozes da kupis igraca istih osobina za max 5 tokena.
Kupuj ili posle 12 uvece,ili do 10 ujutru.. ostatak dana zaboravi.

Igram ovo jedno 2-3 meseca i kapiram koja je sprdnja. Samo jedno pitanje imam: da li se nesto promenilo do sada u igri? Bila je jedna veca promena igre za koju znam ali da li je samo kozmeticka ili ima tu neceg jos?

Било је сад неких промена, највише у томе пто ручно радиш тренинге и додељујеш им тренинг поене како хоћеш.

Него јутрос око 01:30 ја решио да доведем једног талентованог играча. Ја левел 10, а играч кога сам хтео да купим има 18 година, 5 звездица и скил 69, 1 му фали до скаута. И реко ајде, имам 45 токена накупило се временом, нема теорије да изгубим лицитацију. КУРЧИНАААА! Неки луди Азијат ние тео да одустане до краја, маму му јебем луду, испратио ме до последњег и победио! Играчу вредност била 25 милиона, на крају лицитације била преко 110.