Prijava

Trazih temu pitanja za modove ali ne nadjoh jebiga...
Dakle ovako:
Imam zelju da ispisem nekoliko zargona iz mog grada, ali posto su vrlo zajebani za definisanje u klasicnom stilu, i posto vrlo malo (ili ni malo) ljudi ne znaju te rijeci, ili ih znaju sa drugim znacenjem mislio sam da njih 6-7 utrpam sve u jednu defku. znaci da ne pisem 7-8 defki koje ce da imaju skor 8-7 nego da napisem jednu sa svima njima pa nek ima taj skor boli me kurac.
Znaci defka bi se zvala nesto kao Beranski sleng (grad Berane lolo) i tu bi definisao tih 7-8 rijeci.
Sta koji kurac ocu od vas? Pa posto je ovo ipak malo drugacije od klasicnih defki, mislio sam da vas zamolim da ne brisete defku ako ikako moze. znaci nebitrno kakav skor da bude nemojte je dirati- ja necu. Jes' da je cudan zahtjev kao "ne brisite mi defke!!!" ali posto ce to biti sleng (a ovo je ipak recnik slega) mislio sam da vam ta jedna takva defka nece bit problem. Jednostavno mi je stalo da imam to zapisano i sacuvano.
ako je molba retardirana ili besmislena udrite lok ko mu jebe mater, ionako sam samo 2 sata spavao i ne znam di udaram....

Što se mene tiče ja sam uvek za sleng.

lolo ljudi hvala vama, ali nije predlog, samo pitanje za modove :D

Evo ti jedna takva, meni jedna od omiljenih, kao da sam je ja pisao. :)
http://vukajlija.com/prijedorski-sleng/200997

eee to to. na tako nesto sam mislio
znaci mogu da pisem tako nesto? nece da brisu?

Pa jesi napisao više. Da vidimo taj beranski sleng from d hud.

Ako je defka dobra, neće biti obrisana.
Što se samog koncepta tiče - može, mada to ne treba da bude prečesto.

ma napisao sam ja, imam spremno, al necu d'obljavljujem dok mi ne daju garanciju lolo

a mogu da postavim odje

sed lula ti dala zeleno svetlo štampaj

Ae, brate, štampaj. :)
Može lok.