Prijava

Energetski vampiri su ljudi koji svesno ili nesvesno otimaju od ljudi energiju. Da li znate nekog? Kako se ponaša? Kako izgleda? Kako se osećate posle susreta sa njim?

Imate li vi život pored Vukajlije?

Imate li vi život pored Vukajlije?

Ja držim kaktus u saksiji pored laptopa.

Ja držim kaktus u saksiji

dal je cvet il je jez...

Ja punim baterije tako što ubijam druge osobe u pojam i crpim im energiju na više načina. Šta ću kad mi se može.

Pjer, nije Vukašin toliko glup koliko je mlad.

Da li uopšte verujete u energetske vampire?

Jok, mada mi se drustvo skoro zesce isprepadalo kada je videlo nepoznatog cicu kako izlazi iz ulice pored groblja, zatim nas sustize i pita za kucu jednog profesora koji zivi sa druge strane brda. Pricali su svima da je vampir, a ja coveka opravio da ide tamo gde treba i ost'o ziv.
EDIT:A mozda je ipak bio energetski vampir, strasno mi se spavalo kad sam dosao kuci, a pre toga sam bio veseo.

Znate ono kako sveštenici drže sklopljene šake? E, čula sam da je to ustvari sjajna odbrana od sisača energije, samo im ne dozvoliš da ti uđu u sistem.

Jezonja
Imate li vi život pored Vukajlije?

JOK!

http://i52.tinypic.com/10qb0k6.jpg

Kako bi ova tema procvetala i postala zanimljivija kada bi neko napisao JA JEBEM... Jebači, vratite se!

Nema od jebača izbirača.

Električar, tražiću zabranu prilaza!

Ima još žena na sajtu, šta si se uvatila za mene?!

E da, JA BLANKIRAM!

Што год више излазим у јавност, то ми мобилни све дуже држи батерију. Тако да мислим да сам и сам помало енергетски вампир.
ЈА ВАМПИРИШЕМ!

Nemoj da se raduješ, neće tebe.

JA IMAM GLJIVICE NA STOPALIMA! ČIM SU ODLUČILE DA ŽIVE NA MENI ZNAČI DA ME VOLE!