Prijava

Smare, edituj svoj prvi post, napljuj čoveka i napiši šta je predložio i istakni ga kao inicijatora, jbg :)

ААААААА КАКО НЕ КАПИРАТЕ ДА НИСАМ ХТЕО ДА ИЗБРИШЕМ ЈЕБЕНИ ПОСТ, ПРОЧИТАЈТЕ ГА У ПРОШЛОМ КОМЕНТАРУ!!!

ПРОЧИТАЈТЕ ГА У ПРОШЛОМ КОМЕНТАРУ

Pisao sam u isto vreme kad i ti, ne viči. Ok, nisi 'teo, sve cool.

Uglavnom, kao što napisah, što se konkretno tvog predloga tiče, protiv sam.

ИЗВИЊАВАМ СЕ ОСТАЛИМА ШТО САМ СЕ ЗАЈЕБО, А ТЕБИ ЧМАРКО НЕ!!!

Боли ме мурица, глуп ти редлог лолололоо

Mislim da je kod mnogih autora na osnovu prve definicije moguće zaključiti da li je dovoljno dobar. Naravno, ne treba biti prestrog, svakom od nas su prve definicije mnogo lošije od kasnijih, ali su opet dovoljno dobre za prvu procenu, posebno kada ih pogledamo kakve su u odnosu na 8 od 10 najnovijih definicija u svakom trenutku.

Aha. Klitor si, pogledaj moju prvu izbrisanu. To je sačuvaj Bog. Posle sam rešio da jebem pa sam počeo da pišem neodoljivo.

Šta koji peršun ovo?! Kakvi aforizmi? Kakvi bakrači? Lock bre!

Oksže, pa naravno, ako ti prva ne valja i ne bude objavljena, ne znači da nećeš moći na popravni :)

Mislim, ovo je samo ideja, meni se čini kao ok tema za razmišljanje. Pokaži da znaš, pa ćeš biti objavljivan. Prosto. Ne čini mi se i teškim za izvesti.

A sad ću da ti vidim prve obrisane. Užasne su i moje :D

EDIT: Ahaha, baš si bio uporan sa Ivon :)

Агилни ја ти предлажем да отвориш своју тему са оним предлогом за прву дефиницију. Пошто видим да су сви против, јеби га, ја сам ово и поставио да видим шта други мисле о томе, ово ми је била само идеја, не држим се слепо свог предлога...

Videće i ovde onaj ko treba, ne volim da pokrećem teme, volim samo da ispravljam druge :)

Дебилу па шта, не може из разлога што је ово сајт са дефиницијама, и треба да пише дефиниције, а не афоризме.
Дакле не можеш у школи гитаре да свираш на клавиру за пријемни никако... Још једна ствар, не може јер је компликовано све то да се одради, јер се већ надамо да ће почет' више модова да раде, тј да ће да се повећа број модова и да ће се са дефкама поступат' исто ка' са постерима. Ето фино да ти објасним, да не будем Чмарко :)

Lol, čmarko.

Debilu, predlog jeste loš, al jesu drkadžije što su te napušili ovako (al mene su za moju prvu postavljenu još gore, biliv mi). Boli te tukson.

Al ja bih volio da bude pedeset poJena za ocenjivanje, da me ne hejtuje ova tek ispilela žgadija, kme, kmeee...

Уреду је СМарко, ја немам ништа против вашег неслагања са мном, само сам предложио да видим шта други мисле, нисам очекивао ни негативне ни позитивне (а има само негативних икс де). Ето фино да ти образложим, да не будем пичка распала и стока којој се сереш на главу, а притом и глуп. :)

Дупе у куки тегли, једино тражим начин како да се филтрирају дефиниције које су буквално прекопиране са ФејЗбука од особа које ни не знају шта је Вукајлија (о ВУЈАКЛИЈИ и да не причамо). Јесте и ја сам новајлија, али бар верујем да нисам ан кул као они. Неколико пута сам искоментарисао глупе дефке и исхејтовали су ме као Мортал комбат емосе...

Ja ću sačekati da vidim šta ima da kaže Džanki na ovo.

Повлачим ријечи јер ниси намјерно обрисао први пост, да јеси, стојао бих иза њих :)
Извињавам се :)

Прифатам извињење. :)

Sreca, sreca radost :)))

Mir mir niko nije kriv:)))

Lepo od Marka što se izvinio.

Па кад сам крив, ред је :)