Prijava

Ja bih dosao na vukajliju, jer tviter nemam.

Ovo uopšte nije za šalu Pjere. Zamisli da se, nedaj bože, neko tvoj ili ti našao u takvoj situaciji, ne bi ti bilo svejedno. Kontam da troluješ i da se šališ, ali nije uredu. Ja sam se zgrozio kad sam pročitao i idalje me užasava pomisao na to da je čovek pobio preko 80 dece.

JamesBond
Ovo uopšte nije za šalu Pjere. Zamisli da se, nedaj bože, neko tvoj ili ti našao u takvoj situaciji, ne bi ti bilo svejedno. Kontam da troluješ i da se šališ, ali nije uredu. Ja sam se zgrozio kad sam pročitao i idalje me užasava pomisao na to da je čovek pobio preko 80 dece.

MRtav sam ozbiljan ne trolujem. Sve što sam napisao je istina. Svi se pretvaramo u tovne piliće koji bi blejali u cev.

ja zamisljam sebe kako stavljam status na fb, u redu smo, svi smo zivi, jedan je pogodjen, ali za sad je i on dobro, molim vas pomozite!!'...Comments:
ti si puko...
ahahaha budalo jedna, sto si to pio nocas?
nije tebi lako druze, ne...
svi na dugooo, postavljaj bombu!
...

svi na dugooo, postavljaj bombu!

Hahaha vr' :)

Pošto oružje nemam u stanu, vrv bi tražio štek na gradilištu preko puta. Čudo ima 4 sprata i boli njega k da se pentra sa pušketinama gore. A da imam oružje, ja msm da bih pratio njegovo kretanje i iz stelta probao da ga ubijem.

Možda bih se zajebao, ali bar bih ga ranio.

Našao bih neki uzak štek, i uzeo neku štanglu. Pa ako me nađe, udri štanglom.

Ta norveška deca po ceo dan igraju Modern Warfare i WoW (baš kao i ovaj lik hehehe) i ako se ponekad nabodu, onda dolazi policija. Znači ne mogu loptu za basket da bace. Šta oni mogu da urade. Uostalom nije ti ovo ona emisija na Diskaveriju kada onaj debil kao pobije deset terorista sa štanglom ili preživi nuklearni napad.
Evo npr, bio neki ludak pre tri godine ispred moje zgrade i vitlao sekirom u sedam ujutru. Svi su se usrali i oko devet sati je došao neki policajac kome je ludak samo prišao i krenuo da ga prska vodom. I on se usrao i pobegao.
Da je lik imao oružje, ja bih se osećao sigurno. Na petom sam spratu a zidovi su od jednog metra armiranog betona, ne možeš ni klima uređaj da ugradiš. Verovatno bih gledao policiju kako pokušava da ga zamoli da se preda, a zatim beži kada on zapuca. Nakon nekog vremena bih gledao kako neki levelovani proovi sa najboljim oružjem urnišu nekog nuba, i žalio bih se kako je multiplejer u Black Opsu neizbalansiran.

Убио бих га сам, наравно.