Prijava

Јесте, нико од нас није луд за ватерполом. Ми што га понекад и погледамо, гледамо утакмице наше репрезентације у завршницама највећих такмичења и евентуално неку битну утакмицу клуба из спортског друштва за које навијамо.

АЛИ, ови људи већ годинама владају планетом, иако је подршка државе благо речено бедна и хајде да се бар претварамо да смо уз њих исто колико су бабе, стрине и тетке уз Новака.

У току је СП и наша екипа се пласирала у четвртфинале у ком ће играти са Немцима у уторак од 9 сати и 20 минута. Ујутру. Нећу да вас питам шта очекујете, знам да сви очекујете још једно злато (јер би све испод тога било брука за земљу са два и по нормална базена). Нек нам онда ова тема служи за коментарисање предстојећих, а и утакмица у некој мало даљој будућности и наравно за писање френетичних коментара након битниих победа.

Ko kaže da ne ludimo za vaterpolom?

Da nije naše reprezentacije život bi mi bio tmuran.

Sad sa Švabama za polufinale.

Jednom su nas iznenadili.

Nisam gledao protiv Japana, na šta liči ta reprezentacija? Znam da su zamal' Talijane potopili.

:сад се ја правим да се разумем:

Јапанци су последњих година у успону, што доказује и та утакмица са Италијанима - једноставо, њих више нико не сме потцењивати.

А Швабе деремо, како друкчије? Кад смо могли да их звизнемо у фудбалу, вала можемо и у ватерполу.

На кога идемо у полуфиналу? Пошто Швабе деремо глатко.

Najveći uspon imaju Kinezi. Ono je strašno kako grupa netalentovanih midžeta može dobro igrati. Sve je do discipline. Sve.

A mislio sam na utakmicu Japan-Dojčland.

Старе муштерије. :)
Биће ту опасно клање, али лакше ћемо с њима да изађемо на крај него са браћом Црногорцима и Хрватима. Јел пратио неко, у каквој су форми Маџари?

Ma Džamari ne igraju ozbiljno do završnice. Tek tad igraju kako znaju. Teško se njih skonta. Al Amere će oduvati sigurno :D

jel smo u polufinalu sa madjarima i kad je tekma?

Мислим да сутра у 10 играмо са Мађарима. То јест данас. За пар сати. Ето тако...

mnogo se kurce sto zanju da plivaju, mamu im jebem, naucicu i ja

mnogo se kurce sto zanju da plivaju, mamu im jebem, naucicu i ja

Хахах, Сељак вазда објашава.

Елем, гледа ли неко сад?

ГЛЕДА, ХВАЛА КУРЦУ! ГУБИМО ОВО!

Kenja ove Madjare mnoooogo, ali dobijamo ih sad..

Kako cupavo....ali svaka ima cast kako su se vratili AJDE JEBI MADJARE!