Prijava

ma gde ce nas crnogorci dobiti,da ih nismo pustili,ne bi ni grupu prosli

Postojala je prica pre onog meca kada im je trebalo za prolaz, da ih pustimo, pa ako se sretnemo u finalu, da oni nas puste... Iskreno, ja mislim da su zreli za 3 razlike, jer smo 2 puta kvalitetniji od njih. Ne treba da nas pustaju, neka pikaju samo, a kasnije neka nam se zahvale za to srebro sto su uzeli... Dobijamo lagano, to je neki moj tip vrste dobitni.

Bilo bi fino da su vaši igrači optimisti kao vi. Da su previše sigurni u svoj kvalitet koji je navodno 2x veći nego naš.

sta ove crnogorcine tu zvizde nasim igracima,da ih nismo pustili,ne bi ni mrtvu grupu prosli,mater im jebem nezahvalnu

TO CAREVI MAJSTORI TRPAJ

sta ove crnogorcine tu zvizde nasim igracima,da ih nismo pustili,ne bi ni mrtvu grupu prosli,mater im jebem nezahvalnu

Drug, niste vi nas pustili što ste plemeniti i dobri prema nama, nego što vam je draže da 'rvati ispanu, jer su vam navodno teži protivnici. Ako ste nas uopšte pustili, jer i da ste protiv Španaca igrali odlučujući meč u grupu ne bi igrali sa 100% snage jer je prolazak bio obezbijeđen.

Vama svaka čast na pobjedi, al' od ovih priča mi se povraća.

čestitam komšije, zasluženo

Samo da kažem da nisam do sada nikad gledao utakmicu sa toliko isključenja. Ovo jednostavno nije bilo jebeno normalno. Odbrana Srbije je bila mnogo moćna. Svaka čast obema ekipama na dobroj utakmici.

Слажем се да је свака част само Србији. Били смо много бољи и знали смо шта желимо.