Prijava

Pored Ejmine smrti, još nam je i rat falio...

Vrh!! Ponovo mogu od dobrovoljaca da narucujem belu tehniku.

Неће Србија да се умеша, молиће кфор да заштити србе...

Dakle, bela tehnika...zamolio bih srpske dobrovoljce da mi dostave istu neostecenu, inace ne placam

JARINJE, JARINJE, PUNE BEHARA!!!

Sad mi nešto pade na pamet...Černogod, među omiljenim si mi Vukajlijašima, ali mogu slobodno da kažem da je ovo jedna od tema na kojoj sam ubeđen da niko od nas neće reći išta pametno, a to ova tema ne zaslužuje...

a od kad smo se mi u blic pretvorili?

cernogod
Неће Србија да се умеша, молиће кфор да заштити србе...

On je naveo da je razgovarao s predstavnicima međunarodne zajednice i da očekuje reagovanje Kfora i Euleksa.

LACKOVICU REGULISXI SITUACIJU!

Grofe, kad prave teme oko ripa raznoraznih likova i glupavih dogadjaja, ova meni deluje alarmantno i altuelno

Černo, tek pa te teme su vrh zalutalosti u ovom forumu.

Stvarno, nema nijedan pametan post na ovako ozbiljnoj temi...neće g ani biti...mi Srbi ne znamo politiku!

Sad mi nešto pade na pamet...Černogod, među omiljenim si mi Vukajlijašima, ali mogu slobodno da kažem da je ovo jedna od tema na kojoj sam ubeđen da niko od nas neće reći išta pametno, a to ova tema ne zaslužuje...

a od kad smo se mi u blic pretvorili?

Svaka na mestu. Samo Grofe, to je pitanje za modove koji tolerusu tanjugove horde da preljevaju ovde

Mm, da, 357, koljba, krv i željezo...Onaj uranijum je ostavio gadnije posledice nego što sam očekivao.

Jezonja, odem ja na tu pesmu, pogledam desno u Related videos, kad ono STEFANKOSTIC!

Meni ovde smrdi na prljave noge.

ĐOLUBE, REAGUJ, MOLIMO TI SE MI!