Prijava

Па видиш да су већ почели да каче националистичке песме, не сумњам да би многи волели да држава Србија и војно одреагује, али по нас би то било погубно јер консталација међународних интересе није на нашој страни. Решења тренутно не видим и да нисам у кожи председнику и осталима, јер ти људи тамо ће морати да буду глинени голубови и да се бране сами. Био сам скоро у Митровици и све тамо мирише на сукобе и замрзнути конфликт. Било је питање времена. Косова Републик мора бити цела и биће, нажалост, са или без Срба.

Tole, Tole, i sa sipcima si poco da surujes.

Preljevaju te teme, Krv-e...u zadnje vreme baš.

Грофе ја се слажем с тобом у потпуности у вези ових тема, последња коју сам ја отворио била је

Ваша најлуђа сексуална искуства лолол

Ваша најлуђа сексуална искуства лолол

e to je tema :)

mora palim ljudi, diskutujte na bilo kojim temama :)

Све сем рата. Најглупље што Србија у овом тренутку сме да дозволи је упуштање у сукоб.

CUPIC

Све сем рата. Најглупље што Србија у овом тренутку сме да дозволи је упуштање у сукоб.

Ma koji rat nema od toga nista, osim ako se kosovski Srbi nekako oruzano ne pobune, javljaju ljudi odozdo po internetu da se negde cuje pucanje, al' nista ozbiljno.

Jao vidi Kolovrat, sve bre neki amaterski akordcici, nista od opakih solaza, pih...

Ne vidim po čemu su imbecilne hit teme tipa: "Da li biste srali svom mentalno zaostalom komšiji u usta?" i "O čemu mislite dok Sanja tigrica jede čvarke?" zanimljivije od ovih "informativnih". Šta drugo da se čita ovde a da ima iole smisla kad je otiš'o sajt u kurac? Kome se ne sviđa nek ignoriše i poštedi nas "suviše sam kul za ovo" komentara.

rnrt-rain
Jao vidi Kolovrat, sve bre neki amaterski akordcici, nista od opakih solaza, pih...

Jednostavno a efektivno to je njihov moto!

Kosova është republikë

Откад сам на Вуки, све вести прво овде сазнајем, тако да је форум Блиц већ неко време.

Gospod Bog rekao svoje, sta god da je rekao, jes' ce da bude.

Откад сам на Вуки, све вести прво овде сазнајем, тако да је форум Блиц већ неко време.

Samo jedan mali deo foruma se pretvorio u Blic, podforum koji za to i služi. Nisam video da neko kači vesti na posterdžijskoj temi na primer, tako da ti je konstatacija pogrešna.

Сад ће да се завуку у мишје рупе они што су им пуна уста суверенитета и територијалног интегритета ... пре свега Сунђер Боб па онда и онај Борко С.

Samo jedan mali deo foruma se pretvorio u Blic, podforum koji za to i služi. Nisam video da neko kači vesti na posterdžijskoj temi na primer, tako da ti je konstatacija pogrešna.

То стоји, него се превише тема отвара за глупости. Ово реално није глупост, али има крш тема о Косову и сличном, па се могло тамо отворити. Али не питам се ја ништа. :)