Prijava

Posto komentarisanje trazi +50 poena,zasto ne bi i posteri? Svaki 148 poster vredi plus,a skoro 60% "autora" koje prave postere vredne minusiranja nemaju ni jednu definiciju. Zato,evo jednog nacina da sprecimo nekreativne postere.

Već je bila takva tema i ja maksimalno podržavam predlog !

Bilo je i sa razlogom ukinuto jer su posterdzije silovale brutalno karticu "definicije"

Ма све је отишло у пичку материну, постери су катастрофа, је не знам који ће курац Каизену то.

Против сам рестрикција за постере, јер ће се сва говна прелити на дефиниције.

Немам појма, постери су срање тотално, заиста, пре кад је све ишло су били бољи.

Глупо је мало што сте модовима на врат ставили ту одговорност па сви питају: ,,Што (ни)сте пустили ово, што сте оно."

мало ту шта ваља, смор

Ma namerno furaju ove postere koji nisu za kurac, čini mi se, da bi posterdžije odjebale. Ja namerno pravim glupe postere i oni prolaze samo tako.

a što je najjače, retko ko od moderatora i ide na te postere, kartica najnovijih postera je prelila.

Brate ti izgleda samo otvaraš ovakve teme na forumu... I piše se "nijednu".

Već su počeli i po defkama da kenjaju al fala bogu više se kontrolišu defke nego posteri..

PlAn D
Posto komentarisanje trazi +50 poena,zasto ne bi i posteri? Svaki 148 poster vredi plus,a skoro 60% "autora" koje prave postere vredne minusiranja nemaju ni jednu definiciju. Zato,evo jednog nacina da sprecimo nekreativne postere.
http://vukajlija.com/var/uploads/avatars/201009/28452/medium_images.jpg?1303852244

Ma vise ! na 100+ ! dodju fejzbukarska deca, 96, 97... godiste i prave neke postere koji su za njihovu spavacu sobu ! Podrzavam predlog !

Možda da uvedemo tu granicu kako bi govna prebacili na definicije koje se ipak češće moderišu, a kako one ne bi propale da se objavljuju nakon sat vremena.

Možda da uvedemo tu granicu kako bi govna prebacili na definicije koje se ipak češće moderišu, a kako one ne bi propale da se objavljuju nakon sat vremena.

U potpunosti se slazem.

PRIJAVLJUJTE MALO! NE BUDITE ZALUDNI!

Lulo došla si
ovu temu zaključala nisi

пре кад је све ишло су били бољи.

Nije, nego je došao raspust, a nama modovima godišnji odmor.

Ne podržavam prijedlog, jer su defincije već dovoljno zagađene, ne treba da pojačavamo to onečišćenje.

Nije, nego je došao raspust, a nama modovima godišnji odmor.

Znači i kod vas rade samo 2 od 4 šaltera :)

Da li mogu da se angažuju neki modovi kao što su Peki, wojtek i Uroš na posterima?

A što baš oni, Vučice?

Angažujemo se mi svi ali baš pomalo, dok se Črča i Milica angažuju ludački. :) Energija ih sada hrabro odmjenjuje.