Prijava

Цеца, Џаја, Цветко, Оцокољић, Предраг Станковић...

Коначно да добијемо и ћириличну верзију, па да могу и ја да се прикључим.

Ово је једна једина верзија ове теме. Овде постујемо само оне који су били у апсу.

Е јебига... сад тек видим да ниси појо слово.

Драган Жилић и Зоран Цилиншек.

Хесус Хил(звао се Исус, мора да је био Србин)

Шта ће Жилић у апсу?

http://www.kurir-info.rs/static/imgs/article_thumbs/632x474/uploads/2010-12/35061.jpg

СЛОБОДА ЗА СМИЉАНИЋА!

И стварно, шта ће Жилић и Цилиншек у апсу?

Mirko Poledica, lololololo

Небојша Јоксимовић! Хапшен због основане сумње да је извршио кривично дело насиља ван спортског терена! Издржи, Небојша, Баново брдо је уз тебе!

У јбт који зајеб, ово друга тема.

Скини наочаре, није сад мрак лололо

Зоран Симовић, бивши голман Напретка и репрезентације и легенда Галатасараја. Прошле године га уапсили, муљао нешто с грађевинском мафијом. Иначе, седео с мојим ћалетом у клупи у средњој, а прошле године му мој бураз уводио струју у неку викендицу.

- Verujte mi na reč da nisam koristio to, nego mi je neko dunuo u lice, a ja nisam ni znao da to toliko dugo ostaje u organizmu.

ahaha koji slepac, pičko budi muško i priznaj da si duvo travu!!!
inače taj Smiljanić je takva šabančina i slepčina najgora...lik je toliko postao istripovan kad je počeo da trenira i da igra za prvi tim da se nije moglo živeti od njega, a kad je počeo da dobija poneki dinar seljak nije znao našta da ga troši, pa onda kupi 3 komada mp3 i sva tri okači o pojas i tako ide u školu, murš glavonjo seljački!

Шта би са Бинићем?

Е, то. И Бина ишо у апс...

Joj, i Svi psi idu u raj!

Бинић највећи муљатор мајке му га спонабијем у пичку. Уништио Напредак.

Може бити, АЛИ

SMUVAO NEKU MOJU DRUGARICU NA PRICU "OS DA SE PROVOZAS U MOJ NOVI PORSHEAC?" u DUGI.PRICALA MI JE DA MU JE KARA 23+ CM . SPECIJALISTA ZA "ANALCE" NAVODNO JE NISTA NIJE BOLELO PRVI PUT