Prijava

Pošto sam skontao da ima nekih članova koji vole da lažu i izmišljaju, želeo bih da na ovoj temi napravimo klub lažova i da proglasimo najvećeg lažova na Vukajliji. Ako vam odgovara ovaj moj predlog prebacite je u odgovarajuću kategoriju pošto nisam siguran da spada u sport. Ovde pišete sve vaše izmišljene priče i anegdote. Evo ja ću prvi da započnem.

Jedne letnje noći spavam ja u mom krevetu i ono prokišnjava sve po meni, i ja na prozor da vidim kad ono ne pada kiša. Legao ja opet da spavam kada ono opet prokišnjava, ne mogu zaspati nikako. Popnem se na tavan, kad tamo miševi jedu crni luk i plaču, napravili poplavu na tavanu.

Hvala. Ajde napiši neku tvoju anegdotu.

Jedne letnje noći spavam ja u mom krevetu i ono prokišnjava sve po meni, i ja na prozor da vidim kad ono ne pada kiša. Legao ja opet da spavam kada ono opet prokišnjava, ne mogu zaspati nikako. Popnem se na tavan, kad tamo miševi jedu crni luk i plaču, napravili poplavu na tavanu.

Победа у почетку нема шта да се каже

Pošto sam skontao da ima nekih članova koji vole da lažu i izmišljaju,

Hah. Zanimljivo. Odakle ti ideja da smo lazhowi, decxko? Gde su ti dokazi?

Chule37 kakav si ti Shomy23.

Деветар Цокилић јер је обећао нови сервер за пар дана од гашења старог и ништа није испуио!

БИће фејз, само да скупим пара. КРИЗА

Ја и Иштван Костић смо били у тројци са емо цавом.

e, fino. došao ja večeras na vukajliju, nakon što sam izjebao 3 superiška bicuri, i to sve džumle, kurac mi gotovo otpao, al' su zato svima njima otekle cupi da ne mogu da sede. i sednem ja tako za komp, palamara, koji je razume se još bijo u erekciji stavim uz nogavicu, kad ono nešto počne da puca. i pucaaaa, razvaljuje, kao što sam ja razvaljivao one cave. ma jebeš zemljotrese u kraljevu i japanu, ovo puca i probija bubne opne. magli vid!!2
žale se komšije, stiže komunalna služba pred moju kuću, pišu tužbe, i meni nelogično sve. al' ono na kraju ispade da puca meni kurac za ovakvu temu, i taj pucajući tuks pobije sve one komšije i komunalce, muriju, i strpaju me u zatvor. i onaj telefonski poziv koji sam dobijo ja pretočim u 3 megabajta na netu, da bih vam sve to napisao. e tako. a sad odoh da guzim neke pajsere ovamo.

Због поста наџак бабе мјењам мишљење о побједи !

aleksandrekg jebiga sada više nemaš kurac

ja sam devica.

КРАЈ! НЕМА ДАЉЕ! БАБОООООО :*

Tako se to radi krato ali jebitačno

Džimi jer se povukao pa se povukao od povlačenja.