Prijava

Најјачи ми је снимак неке дискотеке у сусједној нам земљи, где је општи делиријум, лудница, а иде Цеца са песмом "Београд". Добро нису Бају пустили.

Аркан их убијао и крао им сателитске антене. А они слушају његову удовицу. Нису ништа бољи од нас и Дина Мерлина...

Evo nek zaplene i moju jahtu!!!
Kroz cevovod ispod šahta plovi moja braon jahta!!!
Čisto proseravanje od strane dotičnog gospodina, jer gde mu je bio patriotizam dok nije bilo problema sa jahtom?!? Ma gadi mi se takvih ljudi...

Ја ништа не капирам ову тему.

Ја ништа не капирам ову тему.

Takođe

Ја ништа не капирам

Neka mu i ukradu kad je prost da ide kod njih i kako ga jos nije sramota da izjavi kako vise nece da zataskava incidente, pa time otvoreno govori kako pre JESTE to cinio.
Sutra kad bi mu vratili jahtu opet bi isao da drka na Jadranku i slusa tompsona.

Ma jebeš Mitrovića. Ali o Hrvatima treba razmisliti. Ja ih poštujem i želim da sa njima gajim dobrosusedske odnose, samo bi mi bilo draže da smo mi njih sjebali umesto oni nas, onako vojnički, poštenio zgazili i zatukli u ratu za teritoriju, pa da ih posle poštujemo i gajimo dobrosusedske odnose. I to pričam potpuno bez mržnje, uz dužno poštovanje prema njihovim kulturnim posebnostima i tim stvarima. A ovako, nekako sam kivan kad ih vidim kako se kurče.