Prijava

SNS udario, sledeći je napad na debelog u KKP. Pošto se može reći da je sa pozicije predsednika JSDa već sklonjen.

Sasvim je sigurno da ce napasti DV, posto su svu opoziciju vec marginalizovali - jedini koji jos u medijima govori protiv njih jeste Dule. Ne znam koliko ste primetili da botovi dezuraju na vestima o DV, na svakoj vesti negativni komentari su prvi i izglasani da imaju najvise pluseva. Sa sve laznim grobarima koji mu porucuju "odlazi!"

Evo poceli su da ruse klub, ocito se titula mora pokloniti i ove godine, da bi Srbija bolje zivela:
http://mondo.rs/a757636/Sport/Fudbal/PARTIZAN-Nikolic-smenjen-Tomic-trener-vec-od-srede.html

ОРКЕСТРИРАНО. О ОВОМ ПУЧУ РЕКЛИ СУ:

Објективни Ћилмо- Реално сад и објективно, Николић ништа није донео. А Партизан има милион пута јачи тим од Звезде тако да тренер није битан.

Д.В- Крв ти јебем у пичку, маму ти јебем да ти јебем маму у пичку да ти јебем.

Ђура- %$#$/&(/%%#&((%

Pa jel realno da ga smjenjuju....ono ne gotivim ga pretjerano, ali ovo rade potpuno bezpotrebno i ko zna sa kakvim ciljem

Osto ćelavi. Al kad vidim da nam se smeše Babović i Smiljanić...Povraća mi se...

Lola se uzelio splavova

Дал је могуће да нам се и Миљковић враћа? Па нек врате и Лазевског и Шћепакадабре онда. А Бабињо бомба прелазног рока... Јебо их дом за незбринуте старе фубалере ПФК.

Za mene je Babović pojačanje u odnosu na likove koji sada igraju u veznom redu Partizana. Petlja, guši, mnogi ga ne vole, ali je iskusan i pojačanje je.

A Miljković ako dođe ja odlazim u crkvu, kleknuću na kolena i zakleću se da ne pratim Partizan dok je on tu.

Babovic je u ovom timu pojacanje, moze da prica ko sta hoce.

Ako su Tumba Ba i Ciric hteli da oteraju Nikolica da bi doveli Tomica, onda ih i treba proterati, pa makar ih proterivao usrani naprednjak.

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/rus-karpin-oterao-marka-scepovica-clanak-1651179

Upravo reaguj! Za dz. iskusan i trenutno najbolji strelac druge španske lige... Čak sam načuo i da navija za Partizan. :-)

Jebote, pa on ne može da igra ni u timu koji ispada iz Segunde......