Prijava

Kakav strah od pobede, majko mila. Svi kod psihologa osim dva Zivkovica, a Ninkovic kod psihijatra. Saponjic ipak drvo. Do gola su bili okej, iako bez napadaca.

jebenti ni šaponja ni žile ne mereu da pređu onog zelenorckog cigana, pu
jebenti teren i de se živković okliznu, pu

Fala Brasancu za onaj promasaj nakon carobnog centarsuta Zivkovica.
Odlican rezultat, prolazite u sledece kolo.

I bravo za Ninkovića, pametan je ono faul bijo vrlo

prvu protiv gruzijanaca petrovic i brasanac bili najgori- dali jedini gol.

vulicevic veceras mnogo los- dao gol. zivkovic najbolji- kriv za gol. ludnica.

ninkovic ocajan, bugarin opet ispao pizda... nevera sta je brasanac promasio

Ispadamo posle drugog meca pozz

Nema od toga nista, ne zato sto necemo uci u LS nego zato sto nam nece dati pare.
Bice fazon ko lani,jedna tekma pola prihoda od karata ide KKPu i to je to

EDIT: uz to je ta stranica zvanicna taman koliko sam ja ti

Ma znam da nije brt al je lepo za pročitati kako sarađujete

EDIT: uz to je ta stranica zvanicna taman koliko sam ja ti

brate realno tanka je linija između t(p)etke na plećki i Željka na obrvi.
Ne znam meni ste vi što se bušite svi isti jbg

pa deki lako je.. ja sto sam busio obrvu sam peder a on je latentni koji se skriva iza tog maco izgleda a u stvari sanja kobas svako vece

Ne znam koji ce rezultat biti danas, mozda je i nerealno da pobedimo sa trecom postavom, ali ipak se moraju primetiti neke stvari.
Na delu je ovih dana cista demonstracija sile nepismenih naprednjaka i njihovih sledbenika zvezdasa. Ne smem ni da zamislim sta bi se desilo da recimo Radnickom sinoc sude 2 penala. Verovatno gradjanski rat.
Jedna stvar im se mora priznati, ubili su u narodu ono sto nikome do sada nije uspelo - bunt, veru u pravdu i muda. Srpski narod se pretvorio u bezlicnu masu, senke nekada slavnog naroda i picketine par ekselans.
Mi grobari imamo tu odgovornost da vodimo, cigansture su uglavnom postale gej sledbenici homoseksualnog psihopate. I ciganska deca ce nam biti zahvalna jednog dana.

A boli me kurac dok se heftate u svoja 4 zida

Izgubismo od filijale :(((((((((

ETO ZASTO JE ZVEZDA BOLJI KLUB, NJIH NJIHOVE FILIJALE PUSTAJU I UZ TO STELUJU PRELAZE I BOGATE SE OD KLADZE A NAS NASE POBEDJUJU KO DA NAM NISU FILIJALE

TERZO DODJI, SVINJARU ODLAZI

Kako da Askovski nas izjebe, ja sam mislio da po srpskom zakonu on nije trebao igrati. Kako Pizon jebiga.

Nikada nisam mislio da će Hrvati održati minut ćutanja za nastradale u oluji.

rasni, mi smo turci, hrvati, srbi, kelti.. sve po potrebi i kako zvezdasrbija kaze.
bole nas kurci. slavimo ramazan ,bozic, oluju, oplakujemo sulejmana, tudjmana, slobu, tita, zrtve oluje, pljujemo ameriku, srbiju, hrvatsku, nosimo hrvatske , srpske, grcke zastave

jebe nam se tacno

jedan klub, 5 kontinenata, 13 vera, 200 precednika, zilion adresa
JEBE NAM SE TACNO