Prijava

vucicupederu
Truc lupa po obicaju, ali ajd da te pitam nesto:

- Kako da pomiris

Чекај, зар ви нисте посносни на ту вашу разноликост и толеранцију? Догодине у Книну и инсистирање на југословенству, Група ЈНА, Зорана Павић, Еди Грант, Марко Булат и Боро Дрљача, свети Матеја Кежман и Сандра Партизан... Имамо и ми Лукаса и Директоре, Самосталне референте и Цецу, Аркана и Андрића...

Трућ је, пошто је паметнији од тебе, схватио да би из фузије Звезде и Партизана Партизан много боље прошао. Да пробамо да сумирамо шта би ко донео у нову заједничку кућу (која сигурно не би била ЈНА, јер није ваш стадион и премали је).

Наша певаљка има милион хитова, сви знају Цецине песме, пуни Ушће ко од шале, а дебела Зорана није чак ни неки дрк материјал, иако се труди лол

Аца Лукас > Марко Булат

Ми имамо нобеловца. Душко Радовић је океј, али да ли стварно мислиш да може да се мери са Андрићем или Црњанским хахахаха прелол

Наш политичар је безобразнији и способнији. Ваш много користи Партизан, а мало му враћа. Наш користи Звезду, али јој и много помаже. Има муда, а ви му то никад нећете опростити.

Ми можда немамо Едија Гранта, али ни ви немате једног од највећих блуз гласова, светску институцију ромске музике Шабана Бајрамовића (али зато имате навијачку групу Анти Роми!)

Оћете да добијете Но1ета, а нудите Виктора Троицког? Стварно?!

Лукав покушај, Труће, лукав покушај...

Ау, ја тек сад видим колико смо ми у ствари бољи од вас :О

Stecane, nemoj tuzan biti. Vidim da se mucis u zestokom rascepu zeleci sebi da dokazes kako je moguce u isto vreme biti panter i avangarda. Nacista i Zidov, Skinheds i ciganin.
Normalan i glasac SNS-a.

Vrata su ti otvorena, oprosticemo ti ruznu proslost. U suprotnom shvati da u panterizmu nema niceg avangardnom, zauvek ces biti

http://www.yc.rs/admin/image.jpg?imageId=12883&thumb=1&lastModified=1447323372000

Нисам ћелав, нисам Циган, нисам наци, нисам гласач СНС-а, нисам "авангарда" (лол), а код тебе и твојих може све то заједно! Ха!

Onda nisi ni panter, ne znam zasto se tako predstavljas.

vučićupederupederu

vucicupederu

Onda nisi ni panter, ne znam zasto se tako predstavljas.

Е баш јесам. Ако је Иво Анрић пантер, онда сам и ја пантер!!1

kada vidim kakve nebuloze piše vucicpeder dolazim do jednog veoma verovatnog zakljucka
vucicpeder=vučićević

kapirate? ovde mora da pljuje vučića da ne bi posumnjali da je to on zapravo
otkriven si jbg
http://images2.kurir.rs/slika-900x608/dragan-vucicevic-1417900512-596641.jpg

e brate, igramo protiv AZ, i da nemamo babuna u ekipi mozda bismo i dali neki gol.

Nikad ovi mongoloidi neće gol dati.

Gubite.. :(

Čik pogodi čik pogodi što vas ima više u Alkmaru nego Beogradu?
Hint:
https://www.youtube.com/watch?v=E9KlSQXqbwM

Dobro, ovi su po broju osvojenih bodova trenutno odavno prevazišli moja očekivanja, bio sam ubeđen da završavamo takmičenje sa maksimum 4 boda.

Ode ajgzburg jeba te ledina

Voleo bi da Auspuh osvoji LE, onda možemo da se kurčimo kako smo dobili osvajača LE trofeja čak možda i 2 puta.

Nerealno kako je Brežančić prodao tekmu.

đes bohore ti mi dođeš kao led

Augzburg gubi, prođoste dalje jebemti :D

Sunce ti ladno ćemo proćigrupu loooooool

Nije što auspuh gubi, nego što mi vodimo jbmt