Prijava

Nije ovo za zajebavanje, pamti Boh Bordo zna kako bilo mu je

Бохор
Nije ovo za zajebavanje, pamti Boh Bordo zna kako bilo mu je

+1

а због оволиког трпања ових "наших" очекујем неку тројку с 11 метара у последњим секундама, од ђедовића рецимо, кад будемо играли с бајерном.

ја сам се поштено сморио, а играли су к'о курац, мртвачки, и онда кад су могли усрали се и курац.

Za divno čudo uopšte nisam iznerviran, koliko sam mislio da ću biti, jeste mi žao, ali samo mi je žao.

Zanima me jedna stvar, đe je sad ono od pre 2-3 meseca

Mi ako posle šest (6) kola budemo imali tri (3) boda, ja sam presrećan !

Imali smo devet (9) jebala nas je gol razlika tj. ona po Druloviću "solidna" partija u Španiji.

Samo tolko.

Ništa, okrećemo se borbi za titulu.

KUP JE NAŠ
U
P

DOKLE GOD NAM U ŽREBU NE PADNU VOŠA, BORAC, SPARTAK, RADNIČKI....

Karma? To ne postoji!
Nolan Smit pre 2 minuta

Jel sad idete u inter toto kup?

rasni smrdiš, osetim te preko monitora... jel treba da te podsetim za borac iz čačka jebenog, i 1:5 u rupi?

Intertoto je jedna reč genije.
http://hotsport.rs/wp-content/uploads/2015/12/partizan-augsburg-063.jpg
Meni je najzanimljivije da su "navijači" 90 minuta navijali zdušno, "davali sve od sebe", i slično, a onda su odmah posle primljenog gola počeli "uprava napolje". Malo je reći jajare.

Udario ti minus u glavu pa ne možeš da misliš.
Bolje jedno 5:1 nego 5 puta po 1:0.

rasni smrdiš, osetim te preko monitora... jel treba da te podsetim za borac iz čačka jebenog, i 1:5 u rupi?

Реално брт, ово је скроз исто.

Kako su se večeras popalili, pa to je strašno.
Još sad pričaju nameštena utakmica. Ova sezona vam je skroz propala, ostaćete i bez kvalifikacija za LE i bez kupa.

Ne bih da vas zezam al jbg stvarno ste jadni za ono navijanje, jedino je dobro što ste uzeli zastavu, ali i to je opet na pacovski način.

A dobro, aj sad kairat za augzburg.... 1:1 uživajte u tituli, za neka bolja vremena....

ajmo sad i mi ovako,da se mlatimo kablovima od tastature
http://i.imgur.com/2E9mTMa.png

SRBSKI FUDBAL
R
A
N
J
E

da su prosli,slavili bi ih ko heroje.ovako su supci,drula kurac,a fudbal sranje.
u principu,sve je to tacno.tako da je i pre meca tako,ne samo posle poraza.

istina... aj se vadimo na mentalitet, zašto jednostavno ne priznamo da smo u kurcu i da treba da nas jebe neko da bi shvatili da je to loše i da treba da menjamo nešto...

sad ovo prevazilazi granice sporta, ali i politika je u sportu što i ovo ne bi bilo van sporta...