Prijava

Sad je počeo Petar Džekson da pušta informacije o filmu Hobit, koji je planiran za Božić 2012. uglavnom mene zanima kako će ljudi da reaguju pošto jel'te očekuju novog "Gospodara Prstenova" i skoro ista ekipa radi na ovom filmu. Ne bi me čudilo da ispadne fijasko pošto je film zamalo mogao da propadne pre nego što je i krenuo al' ovo je ipak čovek s kojim radi cela fan baza Gospodara i iskusna ekipa tako da... treba čekati rezultate.
Uglavnom ne ostavljajte komentare tipa "Barem je nedelju dana pred smak sveta"...
http://www.youtube.com/watch?v=LqzJ1LFh6x0
http://www.youtube.com/watch?v=1KCxqL9xnG0&feature=related

Gledao sam trejler i ako se ne varam stvarno nas očekuje još jedan maestralan nastavak, a sada videćemo.

Више ми се свиђао кад је радио филмове попут Bad Taste.

Gledao sam trejler i ako se ne varam stvarno nas očekuje još jedan maestralan nastavak, a sada videćemo.

Слажем се, није Џексон мунгос неки да се зајебе код овога, контам да ће бити дојајно. А и са таквом екипом, филм не може да буде лош, само одличан и натпросечан :)

Стварно су јадни људи који се ложе на та елф/дворф клише фантастика срања. Једна од највећих тортура које сам преживео је девет сати гледања Господара сва три дела. РТС игра је била кул, и Лив Тајлер је добра риба, остало шитчина. Нападају их 500 крипова, а они шатро много су опасни броје фрагове док се бију.

Нек сниме филм о сајбергот окружењу, сви носе маске године 2400 и нека, постоје градови за богате где је пречишћен ваздух, остали се пате, гангови се шибају за територије, предстоји револуција. Опасне пичке, зајебане њушке, секташке тамне ношње, музичка позадина фузија електроготика и екстремнијих талме праваца. Прво нек се одради стрип, а и да изађе роман, након тога најбољи филм икада. Можда се и лично ангажујем око ове идеје у будућности. Вилењаци и оркови су сморили универзум.

Pročitao sam knjigu i po meni tu nema materijala za dva dijela. Ljudi su odradili LOTR, zaradili brdo para, pa su se sada sjetili da mogu to da odrade i na Hobitu, jer je ipak u pitanju milionski auditorijum. Pa onda, zašto ne napraviti u dva dijela, kad su već tu? Ostala im navika od desetosatne LOTR trilogije da otežu, samo ovde nema razloga za to.

Вилењаци и оркови су сморили универзум.

Možda tvoj, ali za mene su legende i mitovi mnogo originalniji nego cyber goth vnugo. Sve što je staro i drevno , JEBE.

Стварно су јадни људи који се ложе на та елф/дворф клише фантастика срања. Једна од највећих тортура које сам преживео је девет сати гледања Господара сва три дела. РТС игра је била кул, и Лив Тајлер је добра риба, остало шитчина. Нападају их 500 крипова, а они шатро много су опасни броје фрагове док се бију.

Нек сниме филм о сајбергот окружењу, сви носе маске године 2400 и нека, постоје градови за богате где је пречишћен ваздух, остали се пате, гангови се шибају за територије, предстоји револуција. Опасне пичке, зајебане њушке, секташке тамне ношње, музичка позадина фузија електроготика и екстремнијих талме праваца. Прво нек се одради стрип, а и да изађе роман, након тога најбољи филм икада. Можда се и лично ангажујем око ове идеје у будућности. Вилењаци и оркови су сморили универзум.

Па то и није био клише тад, Толкин је дао идеју маси аутора са овим модерним Данџнс енд курац палац и триста чуда, а теби ако се не свиђа тема немој да постујеш, него иди и прави тај твој готик курац. Не идем ни ја да постујем на теми ,, Кладионица", да им кажем како је то срање, пошто не идем у клаџу. Бљаргх

Децхко, немам ја лични универзум, у истом смо срању, али било је тетразилион филмова са орковима, чак и јебених порнића. Хоћемо апокалиптични сајбергот фазон, са интересантном замршеном причом.

Sve što je staro i drevno , najbolje je.

Тако сам и ја мислио пре него што сам почео да студирам то, старо и древно је заправо голи курац.

Не идем ни ја да постујем на теми ,, Кладионица", да им кажем како је то срање,

+1000

Искрено, моје мишљење о епској фантастици је ово:

http://www.youtube.com/watch?v=-h5IuEOueF0

И није ми јасно како неко може да гледа филмове Питара Џексона након ове мајсторије:

http://www.youtube.com/watch?v=0af6H0Y_N8E

ТО је напетост и бруталност, а не Фарамир како се пренемаже пред ћалетом и геј Леголенд. Јбт, мора опет да одгледам цео филм.

Хоћемо апокалиптични сајбергот фазон

Onda gledaj anime.

Ako želiš sajbergotiku idi gledaj Ratove Zvezda.

Хобит злололо, ако вам се гледа миџет порњава имам ја пасс за ХУСТЛЕР, само тражите на ПВТ.

Đimi ne spemuj.

Аниме не бих гледао ни када бих био последњи бели човек међу гомилом жуте гамади. Значи прво роман, који могу и ја да напишем, ионако кад завршим ово нећу имати посао, након тога ангажујем цртача, или ти Балдур Фон Јогурта, излази серија стрипова. Након тога филм. ВИСОКОБУЏЕТНИ! То ће бити најбоља сага икада.

ЕДИТ: Е, да, цензуре без. Значи јебање, проливање крви, црева, хемеровање, гушење, гушење и јебање, али не то да се форсира, нисамо Јапанци, акценат на радњи, само овиме да се зачини.

Đimi ne spemuj.

Шта не спемуј. :) Волео би' да видим да нам Ђексон приреди неки Хобит иксплоужн.

Аниме не бих гледао ни када бих био последњи бели човек међу гомилом жуте гамади.

Žuta gamad je našoj državi najviše pomagala, za anime treba srce.