Prijava

Мене занима како то функционише, пошто нисам уписао ништа у првом року (зато што сам слепац јбг), мислио сам машински у другом, па да се пребацим на ФОН који сам 'тео да упишем у првом року. Е сад ја нем' појма како то иде, па ако је неко докон да ми кобјасни то.

Па мислио сам неко ко има искуства с тим, да ли то да радим или да чекам следећу годину или нешто тако.

uh,pojma neam kako beše..davno beše kacam studir'o...

kako bre tebe da nigde ne prime? SRBIO MAJKO!
ni mene neće nigde kad bude bilo vreme, govna kapitalistička.

Па зато што сам мармун, спремао математику за пријемни 15 дана и испушио коорац.

idi u nemačku kao azilant i kaži da ti srbia ne dozvoljava da učiš, bla, bla. reci da u srbii upadaju na fax samo bogata deca... ili idi u KM, tamo bi i tebe primili! hahaha

Чек, мислиш да упишеш један факс па онда да се пребачиш на други је ли?

ja spremao mehaniku i dobijo 2 danas... vrlo sam dobar sad1
NEmoj ni da upisuješ fax, bacaš pare, mogu ti nađem poso kod mog brata da guraš cement. oćeš to?

cement se nosi u stvari...

Па да, сад да упишем, па следеће године да се пребацим...

Море, дођи на Шумарски, имаш још места на буџету, а брука је моћан факс. :)

Ja kad budem poraso, biću umetnik... za to mi ne treba fax.

Има за прераду дрвета 29 места :)

А то.... Па сад... Нисам баш сигуран како то иде и може ли.
Зависи која је разлика између та факса, би ли морао да полажеш пријемни опет, има ли мјеста, полагање разлике предмета итд...

Рецимо ја сам уписао ДИФ, па сам се после мјесец дана предомислио и уписао електро... Без проблема је ишло, али није иста ситуација

Хахха, кад чујеш то име ''Прерада дрвета'' чини ти се да ће први дан да ти увале циркулар у руке. :)
Ал' курац, није ни њима лако.
Овај, озбиљно, ако си професионално неопредељен, дођи на општи смер, ЈЕБЕ!
Ја сам се зајбе'о ко ти прошле године и сад ми до јаја овамо (а право да ти кажем, има и перспективе).

Vi se samo drkajte, sve je manje šumara, a mi imamo manje šuma. kako je to moguće?

Smarko upisao DIF i kad mu rekli da mora da zna kolut-napred predomislio se...

Видећу како је на ова два факса па ћу да смислим нешто...

Премежденије, где бре да спремам биологију сад, нисам изгор'о по глави :)