Prijava

Predlažem da Moamer pošalje avijaciju i sravni engleski parlament, britanski nacionalni muzej sa svim onim originalnim, engleskim delima, Trafalgar skver a Bekingemsku ćemo posle razmotriti. U svakom slučaju spržiti sve šešire stare majke kraljevske.

ja ladno vesti nisam čitao tri dana, pojma nemam o čemu se radi u tom Londonu.

Ja predlažem da se Hari Poter digne sa čitavim Hogvortsom( ne znam da li je Hogvorts preživio zadnji dio) i da im se čarobnjački najebe mamare.

Ubili nam našeg nesvrstanog brata....oca...sina...druga moj grofe
I digla se i kuka i motika i patika londonska.
Ni mi ne smemo da sedimo skrštenih tastatura, pomozimo!
http://www4.slikomat.com/11/0809/k4a-mark-d.jpg
Restuj u pisu, Dugi

А који је курац с тим ликом? Јел он пуцо на пандуре или су га они из чиста мира убили? Јер ако је убијен у размени ватре, онда је то доказ да је народ стока и да би само да пале...

ovako se to radi.kod nas policija moze da ide po ulici i ubija ljude,svi bi cutali kao picke.politicari nas svaki dan jebu u mozak a narod cuti i trpi..ovako se to radi,ne daju englezi da se od njih prave robovi.odmah se rusi i pali sve pred sobom..bravo za bracu engleze

ovako se to radi.kod nas policija moze da ide po ulici i ubija ljude,svi bi cutali kao picke.politicari nas svaki dan jebu u mozak a narod cuti i trpi..ovako se to radi,ne daju englezi da se od njih prave robovi.odmah se rusi i pali sve pred sobom..bravo za bracu engleze

Па шта је овај тип урадио??!! Мене то занима...

Ако није ништа урадио онда имају право што јебавају мајке власти...

Али ако су га убили док је продавао хероја, онда УДРИ МИЛИЦИЈО СТОКУ!

А који је курац с тим ликом? Јел он пуцо на пандуре или су га они из чиста мира убили?

Koga čoveče boli kurac za to? Najbolje da se još u to unosim.

ovo me podseća na film 'La Haine' ...Pariz, ubili crnca, protesti, neredi. ma niko se ovoga neće sećati za koju nedelju.

ovako se to radi.kod nas policija moze da ide po ulici i ubija ljude,svi bi cutali kao picke.politicari nas svaki dan jebu u mozak a narod cuti i trpi..ovako se to radi,ne daju englezi da se od njih prave robovi.odmah se rusi i pali sve pred sobom..bravo za bracu engleze

DA da sve čistokrvni ENGLEZI!

Koga čoveče boli kurac za to? Najbolje da se još u to unosim.

Рекох горе, мене боле курац. Ако је био фини клинац па га рокнули из зезања јер им било досадно, нек пале колико хоће, имају права, нек сруше говна са власти. Али ако је био неки кримос милицији дати одрешене руке па нек навале.

електрични пендреци.

Гумени меци.

Водени топ!

ma taj lik je kriminalac,jurila ga je policija i on je bacio pistolj i digao ruke u vis a oni su pucali..kao sto je kod nas onaj pandur ubio onog decka u kolima sto je prosao na crveno,jos on nije ni imao pistolj...a dal demonstriraju cistokrvni englezi ili ne,mislim da to ovde niko ne zna

Fin DECXKO slao sve pare kevi

Dobro Lole, da li je Keljmendi bio dobar ili loš lik?
Da li je onaj što je davio onog na tenku u Splitu bio dobar ili loš lik?
Onaj u Tunisu, onaj u Egiptu, onaj u Libiji?
SHVATI POENTU TEME, ČOVEČE
i prestani pisati milicija, to više ne postoji ni kod nas a kamoli u Ujedinjenom Kingdomu.

Crnce, Hinduse, Pakistance su nakotili u Engleskoj zbog svojih kolonija od ranije, sad nek demokratski rešavaju problem kad znaju druge jebavati.

ja ladno vesti nisam čitao tri dana, pojma nemam o čemu se radi u tom Londonu.

+1, šta bih ja bez Vukajlije.

' de da potpišem...jel može sa starom ličnom kartom, mrzi me da vadim novu?

I ja juče slušam da je svetska ekonomija otišla u kurac, zvanično. Nije da sam se sekunde iznenadila nego tako eto negde između vesti o Đokovićevom Montrealu i Mitrovićeve jahte, jedva pohvatah o čemu bi ta munjevita ali tiha vest.

Поджавам све трудбенике села и града који се боре за нову социјалистичку реалност наше заједнице. Нико нема право да тлачи грађане. Сви они имају неотуђива права у које нико не сме да дира а нарочито не држава јер су као брана државној репресији и успостављена и то управо у тој Енглеској по први пут. Сада, иронија историје ступа на сцену.

К'о и код нас кад су неки ликови умлатили оно циганче 97. или кад већ. Биле силне репортаже, сећања, присећања, још мало па ће цигани да нам дижу револуцију.

електрични пендреци.

+1

Гумени меци.

+2

Водени топ!

+3...