Prijava

Јел сам један од њих ја? Већ два месеца нисам банован, то је напредак :)

Пази, ти да си на сајту нормалан лик као што си уживо, скроз би мог'о да будеш мод. Ал је твој проблем пуштање муда на сајту и прављење проблема када проблема нема. И то што си поводљив и пушташ да твојим понашањем управљају људи од којих си реално паметнији.

Ја знам да ти у суштини немаш ништа против ових нових правила, само хоћеш да ме прцаш, а онда повучеш и друге. Је л' тако?

3 meseca za fejsa. samo sluzi da spemuje i izmotava se na forumu, a posle da se buni zbog istih postova.

EDIT: jebes ga, trajni ustvari. previse puta je banovan, a nije neki autor da bi mi bilo zao.

Celte, jbt, dobro je da nisi sudija u RL.

EDIT: jebes ga, trajni ustvari. previse puta je banovan, a nije neki autor da bi mi bilo zao.

Ajde, mislim, stvarno je previše ovo. Jes da se kurči, ali opet.

Ај', келте, не млати, живота ти, него одбануј чо'ека, водио је расправу... Ђе трајни за ову спрдачину?

jebotebog, ja za 3 god na sajtu imam ukupno 3400 postova na forumu fejs za god dana 7300. i to samo sa ovog, ne racunajuci duple. spemercina najobicnija.

ovo mu je x-ti ban za ovakve stvari. prelilo jednom, jebi ga.

Децо, прво мојне Цару да помињете бзвз. Ни ви који га волите, ни ви које боли курац за њега, не дружите се са њим, па не знате какав је он уствари. Он је намерно испемовао сајт да би добио бан, јер му је докурчило да гледа свакојаке преваре и плагијате, дупле налоге за лајк, малверзације, бла, бла, а када би се то пријавило, нико од ондулатора се не би сетио да провери, јер их реално боли курац, и већина како неко рече изнад, модерише ето тако, да би имали кул позицију на престижном сајту. Ја одговорно тврдим да је Цара одувек волео сајт више од оних који су ту да га "чисте" и сређују, само је имао милитантне методе, а кад нико не излази у сусрет приликом његових нагваждања о рецимо Страјиним покушајима малверзација, други начин није ни постојао. Сећам се кад сам пре годину дана баш теби, Џимбо, пријавио нешто слично на ПВТ, ти рече, "испитаћемо" и никад се није ништа десило поводом тога... Ок, ти радиш свој посао, знам то, али је могао неко други да проњушка мало, који курац модеришете, ако већ не модеришете? Контате...

А што се саме теме тиче, шта да вам кажем.. Где ћу да се мајмунишем него овде? Нећу ваљда као неки(а ви знате који) да прснем ко лајсна због дешавања на форуму, да блејим овде по цео дан, да заменим реалност са Вукајлијом, да овде будем кул, образован, начитан, популаран, а кад изађем напоље да ме нико не јебе ни два посто, па онда да одем у три курца, јер је ово једино место где други могу да ме цене? Јасно да нећу... Моје је да се мајмунишем овде, јер је ово сајт за зајебанцију, знате ви врло добро да 80% ствари које напишем на форуму нису тачне, или ме не дотичу, него ето... Занимљиво ми у паузи између два посла да гледам како се неко прими на понеку моју глупост...Зато ћу ја да останем ментално здрав и кад изађем на улицу нећу се оптерећивати глупошћу, каква је спем форума или ко је отворио небулозну тему, а овде ћу се трудити да останем дегенерик кад се вратим на гајбу, којико год то неком сметало или не. Џими, мојне само ти да прснеш ко неки који су модерисали, или модеришу још увек, ти си барем одувек кул лик и овде и у кафани...Траћиш своје време, мозак, и таленат на небитне ствари ♥♥♥

Он је намерно испемовао сајт да би добио бан, јер му је докурчило да гледа свакојаке преваре и плагијате, дупле налоге за лајк, малверзације, бла, бла

Данкане, царе, разумем ја да некоме докурчи, ал' постоји дугме ''Одјави се''. Тако и мени двапут докурчило, па сам лепо питао Каизена да ме размодује и одјавио се. Одмор од било које активности је кева. Што не значи да треба другима пре одласка на одмор да се изнајебеш мајке. Што је Цара урадио. Разуман си човек, знаш и сам да је тако.

а када би се то пријавило, нико од ондулатора се не би сетио да провери, јер их реално боли курац

Претерујеш. То што се не стигне све да се уради, не значи да се ништа не ради. Сајт дневно посети 30 000 људи, а активних модератора буде 7-8. Дај, имајте милости.

Сећам се кад сам пре годину дана баш теби, Џимбо, пријавио нешто слично на ПВТ, ти рече, "испитаћемо" и никад се није ништа десило поводом тога...

Није, јер једноставно није могло. Знам на шта мислиш. За неке малверзације једноставно немаш доказа. :/

А што се саме теме тиче, шта да вам кажем.. Где ћу да се мајмунишем него овде?

Све умерено. Мајмунисање се толерише ако је здраво и не спречава друге да им буде угодан боравак на сајту. Реме је отворио тему о форуму синоћ, много људи је изразило фрустрације поводом понашања људи на форуму, и ето, реаговали смо. Нисмо ми то започели, мада и ми подједнако мислимо да је форум отишао у курац.

jebotebog, ja za 3 god na sajtu imam ukupno 3400 postova na forumu fejs za god dana 7300. i to samo sa ovog, ne racunajuci duple. spemercina najobicnija.

ovo mu je x-ti ban za ovakve stvari. prelilo jednom, jebi ga.

ŠKK? Pa šta ako ima više postova, zar je to merilo? Svi spemujemo jebote, pa čak i ti. Spem je možda 10 posto njegovih postova, dečko je pametan i zna da diskutuje. Jedan je od boljih autora ođe, nije fora trajni. Praštate mnogo gore siktanje. A i uostalom, nije on banovan zbog malverzacija ili kuraca palaca, već se samo zajebavao. Uzeli ste ga na zub, nije u redu, uopšte.

Sad se naravno kreće priča o modovima.
Niđe veze oči moje lijepe.
Ovu temu niste trebali ni da otvarate samo da bi nam rekli da ćete ubuduće banovati bez upozorenja. Prvo da podsetim- po novim uslovima korišćenja to baš i ne možete, drugo- potpuno besmisleno kad se sve što ste napisali treba podrazumevati u samoj registraciji kao autora na bilo kojem sajtu. To što je nekom interesantno jedno, drugom drugo, meni može sve a ne mora ništa to nema veze s banovanjem. Evo pogledaj samo kako si sročio prvi post OVO SE KAŽNJAVA AL NE MORA DA ZNAČI, dalje ONO SE KAŽNJAVA AL NE MORA DA ZNAČI, dakle MOŽ DA BIDNE A I NE MORA i koja je poenta čitave teme?
Remeu malo smetale teme u zadnje vreme pa hajd da reagujete na to? Kao da je pre bilo interesantnije u pičku materinu.
Ako otvorim temu NEREDI U LONDONU, PETICIJA ZA SVRGAVANJE NEDEMOKRATSKOG REŽIMA pa je l' ti misliš da ja stvarno ovde htedoh skupljati lične karte da pišemo nekakvu peticiju i da očekujem da će se igde išta promeniti? Ovo je zabavni sajt, na forumu nikad u životu ne bih ni postovala da nisam čitala gomilu baljezgarija koja se ovde nameću kao postulat ponašanja, humora itd. I onda šta ću, Lukiću-reaguj. Toliko od mene, kifla vam na temu, odbanujte ljude ionako će se kad tad pojaviti pod drugim nikovima. Da, čak i caru. Nije bio sekund interesantan ali izašlo bi se i s njim na kraj uz svakodnevne a ne trajne banove. A ti Džimi idi pa radi nešto, nemoguće da je Luli obrisala duplo više definicija za troduplo kraće modovskog staža od tebe. Pa šta ti onda radiš? Brišeš malo definicije, nikako postere, u čemu je tajna tvog uspeha, reci nam jer meni nije jasno. Zašto ti trebamo zahvaliti, da te parafraziram jer me mrzi sad da ti tražim postove od-do da ih citira TREBATE DA NAM BUDETE ZAHVALNI(misleći na sebe, naravno jer voliš da ti se persira). Pa pošto sam glupa bosanka reci mi na čemu tebi treba da zahvalim? Teme će se i dalje otvarati glupe ili ne a ovo je samo još jedna tema za onu temu LAMENT NAD VUKAJLIJOM.

kako neko može da se iznervira oko bilo čega na vuki? ovakva rasprava na sajtu koji realno, treba da bude beg od hrpe takvih rasprava u stvarnom životu.

kapiram ja ventil ili muda koja nemaš uživo pa ovde narastu ali ovo prerasta to...ovo je istinska borba sa vetrenjačama na sajtu zabavnog tipa.

Kad su se pravila postovala u autokratiji? Jer ocekivati od ljudi da se to radi je vrhunac svakog bezobrazluka. Pravila postoje ali zloupotrebljavati ih nije ni malo naivna rabota. I da, govorim i u svoje ime. Ja ne krsim nesto puno pravila a ustvari nisam ni siguran da sam ih ikada i prekrsio. Nisam nikad banovan. Ili jesam, ali davno nekad pre mozda 2 godine ili vise cak. Nije ni bitno. Hocu samo da kazem da je u pitanju vrlo zeznuta stvar. Na primer, ja ili neko drugi nesto kazemo neko pukne na jednu recenicu quote i onda ispadne skroz druga stvar a to je samo jedan od problema. Kad imas sajt formata Vukajlije sta ocekujete? Romantiku i mazenje? Nekoga da vas tesi i drzi za ruku i kaze da ce sve biti u redu? Imas gomilu hejtera koji samo cekaju da nekome otkinu glavu. Sta mislis sta kaze covk kad mu maknes defku a nema objasnjenja koje sledi posle brisanja kao sto je ustaljena praksa na svakom ozbiljnom forumu u svetu. Ne bi me cudilo da i u Albaniji to rade. Ali samo ovde toga nema. Lenjost i osecaj omnipotetnosti dok ne izadjete na ulicu gde te i dete moze izbosti za 5 eura. Kad admini tako shvate svoj sajt onda sta ocekivati od clanova? Tako kivan i nadrkan lik koji je ispucao 3 defke i 1 poster ode do foruma i sve iskanalise na temama ne bi li se osecao bolje. A na kraju to ne pomogne pa onda jos vise kenja u prazno. Ja to ne radim nikada ali ima ljudi. Meni je vise fora opusteno zezanje preko postova ne bi li nekako ubio slobodno vreme i cuo koju pametnu. Macak rekao a vi sad vidite u cemu je zaista problem.

Realno, Aurora je iznela dosta tacnih stvari. Narocito nije trebalo banovati Fejsa zbog rasprave, i NAROCITO NE trajno. Moze on da se penje na kurac, ali ne mozes ga tako na silu skidati, bez pravog razloga!

Meni su ovi južnjaci gotivni, njih baš boli uvo za sve.

Od tolike paznje da se nikome ne stane na mudo na kraju se postiglo suprotno. Ne sme niko nista da kaze iz nekog straha od bana i sl. Sta je sa slobodom govora i pjesnickim slobodama? Mislim da vec postoje institucije za uvodjenje nekog reda, mira i kontrole. Ne morate se toliko muciti ne primate platu za to.

au jebte, ste se raspisali..
ja samo da priupitam džimija..
koj moj nisi odma' zaključ'o temu, aman?? o.0
jer je ovo informacija, a ne diskusija.. valjda.

Fejz je čak i dobar ako se poredi sa Gambyjem, onaj em spemuje, em konta da je bog. Al' aj to je moje mišljenje :)

Realno, gledano, postoji 234982438924 spemerskih tema što su modovi otvorili, pa ništa. Baš kao što aurora072 reče na prvoj strani.

LOL pa to i jeste problem de da ja nesto sibnem na forum, zakljucam i ajde ko vas jebe. Niti vas ko sta pita niti koga briga. A ti Cristine inace nikad nista ne preistitujes nego slepo slusas sta ti se kaze? Daj da isprobamo. Znas onaj novi most e idi popni se i .....
Ako si citala moj post a ocito da nisi onda ne mozes da shatis neke stvari. Treba kazniti one koji spemuji i sl. ali ovde je to postao sirok pojam. Oseca se ta monarhisticka crta na sajtu koju svi osecaju a ljudi nikad ne reaguju odlicno na to. Zato i postoje diskusije a sigurno je to i ideja iza celog foruma mada se to malo iskrivilo. Ljudi hoce da izraze svoje misljenje a najburnije reaguju kad im to neko brani i onemogucava im na foru 'Obrisano, znaci nisi nikad ni napisao'.