Prijava

Dlake nisu tako lake za varenje

Ja sam takav odgovor i procitao :D tako da ne znam..

Kakav blam od teme.

Šta Pranče bre, PrankMaster, nemoj tu da mi škrtariš na kucanju. Hajde, ako si mogao da otvoriš ovakav transfer od teme, možeš i da mi iskucaš pseudonim. A tek avatar. Uh-oh.

Šta Pranče bre, PrankMaster, nemoj tu da mi škrtariš na kucanju. Hajde, ako si mogao da otvoriš ovakav transfer od teme, možeš i da mi iskucaš pseudonim. A tek avatar. Uh-oh.

MA znam znam avatar prosto zraci lepotom :)

a ionak sam hteo da ga promenim...Da ne budete ljubomorni...

hhahhhahahaha jeste tema malo blamirajuca, al ajde :)))

je ne znam da li su dlake opasne jb, cijeli zivot sam okruzena zivotinjama, kuce mi spava u krevetu sa mnom, konje sam ljubila 1000 puta.... jbg kontam da sam se za zivota nagutala dlaka zivotinjskih koliko hoces, pa mi nikada nista nije bilo

A jbg :) to mi je neki trip, ili onaj opsesivno kompulsivni poremecaj il kako vec :)

Ja sam jednom u hamburgeru pronasao zuluf.

Transfer. Transfer. Ako ti zračiš lepotom, jebeš mi mater, onda Burzum očajno piše definicije, a Kaizen ne zna da napiše program sa binarnom funkcijom, a sve to dok se StefanKostic pravi kao da ništa ne zna.

PrankMaster
Transfer. Transfer. Ako ti zračiš lepotom, jebeš mi mater, onda Burzum očajno piše definicije, a Kaizen ne zna da napiše program sa binarnom funkcijom, a sve to dok se StefanKostic pravi kao da ništa ne zna.

Prank, smaras, ako ti se ne svidja tema, zaobidji je.

Transfer. Transfer. Ako ti zračiš lepotom, jebeš mi mater, onda Burzum očajno piše definicije, a Kaizen ne zna da napiše program sa binarnom funkcijom, a sve to dok se StefanKostic pravi kao da ništa ne zna.

Ne znam sta imas protiv mene pa tako pricas o meni :) al dobro.. tvoje misljenje :)

Prank, smaras, ako ti se ne svidja tema, zaobidji je.

Ma, kakvi, dosadno mi je, čekam da mi se skine film.

Ne znam sta imas protiv mene pa tako pricas o meni :) al dobro.. tvoje misljenje :)

^
^
^

Ja se svako jutro probudim a ako mene 200 dlaka, moram da se šišam.

Cekaj.. znaci samo ti je dosadno pa malo zajebavas :) ?

Zašto bih koj' kurac blejao na besmislenoj temi bez polemike koja me ne interesuje da mi nije dosadno?

А занимљиво је кад имаш дужу косу па се ошишаш на кратко, имаћеш приближно исти број длака јер си их све само скратио... Зар не?

ja imam kera, dešava mi se tu i tamo