Prijava

Gledam juce 'Kazablanku' i nesto mi pade na pamet... Do otprilike 60ih godina 20og veka svi su nosili sesire, svuda i stalno. Sad to retko ko praktikuje, cak se smatra ekscentricnim...Kapiram da se moda menja, ali potpuno da se napusti nesto 'za na glavu', nejasno mi je. Objasnjenja?

http://2.bp.blogspot.com/_RnlFOOpc8ls/SmqsQH85PTI/AAAAAAAABgg/XekvsYYRJOU/s400/Casablanca4.jpg

Ne bi mogli da budu ziljavi,ne bi mogli da pokažu svoju ljepotu koju oće da podijele sa cijelim svijetom.Kad već svi pokazuju svaki dio tijela,što bi krili glavu? Čekamo vrijeme kad će opet biti u modi.

Ne idu uz Air max.

ali ja na primer hocu da izadjem sa ovakvim sesirom ko bogart u grad i da mi se ne smeju. :) sta se desilo?

Zamenili su ih kačketima, kapama, kapuljačama... a realno i nemaš gde da kupiš lep šešir uz mantil ili kaput.

ali ja na primer hocu da izadjem sa ovakvim sesirom ko bogart u grad i da mi se ne smeju. :) sta se desilo?

Izađi dva puta,treći put ti se niko neće smijati,a četvrti dan će ih svi nositi.

ma slabo se nose i kacketi i kape...gologlavi ljudi!

Zamenili su ih kačketima, kapama, kapuljačama

Napredak.

Ja bih se zaljubila u ovog gospodina da ga vidim u centar Nikšića ovako obučenog.Hrabrost.

Видео сам пар пута неке ликове од 17 - 18 година носе тако накривљене шешире, али по мени они само скрнаве моду. Обично кад излазе у клубове обуку се како је сад модерно, упасана кошуља на једном месту (што су радили само боеми раније, причао ми ћале), трегери, шабанске наочаре и такав шешир.
Ја волим да носим шубару зими, и смеју ми се, ал' боли ме туки кад је кул.
А нешто ми се не свиђају шешири, пре бих био за беретку.

ali ja na primer hocu da izadjem sa ovakvim sesirom ko bogart u grad i da mi se ne smeju. :) sta se desilo?

Ja ti se ne bih smejala, verovatno bih zviznula za tobom :))

verovatno bih zviznula za tobom

Zapata,mislim da možeš izaći takav...:) već ti se dvoje neće smijati.

Ja bih nosio nešto ovako ali zajebavala bi me čaršija, ovo samo penzioneri nose.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/7e/Flat-cap.jpg/220px-Flat-cap.jpg

necu da nosim takav sesir kao modni detalj..nego kao nuznost...sesir i covek, pa nemojte mi to razdvajati

nemojte mi to razdvajati

Možda si ti već razdvojio. :)

НОСЕ! тема лок!

hocu da izadjem sa sesirom i kaputem u grad, a da ne misle ljudi da se snima otpisani 3 a ja sam gestapo, i da ne misle da sam hipster.