Prijava

Nazalost, sesire su zamenile pederuse raznih velicina, od malih za dokumenti do velikih kao sto su nosili partizanski komesari.Svako vreme nosi neki svoj pecat i modni detalj.Retko ko sada nosi sesir.Jednostavno je out u danasnje vreme.Uostalom ne kombinuju se sesir i najke, uz sesir idu cipele i odelo...classic...

jedan tako poceo, pa vidi ga sad :) ali zemljak, sve vise mislim da je on car...boli ga njega uvo ahahah

E, ima ovde večeras neko zajebano književno veče povodom one jelte manifestacije, ja mislim da je otišo :) i ja bi, nego nemam kaput :)

A što se tiče ovijeh šešira - jes' ti vidio koliko oni koštaju? Jebote, ja bih to kupio i nosio al' mi se ne mili da plaćam za sumnjivu šeširčinu 100€. Zajebi. Aj da je to ručni rad britanske djevice već je garant sklopljen u Vijetnamu.

jos malo pa ni gace nece da nose a vi o sesirima :D

meni sesiri idu na k zato sto ne pokrivaju usi, sta ce mi to onda, leti mi vrucina a zimi nema nikakvu funkciju. kapa je keva. neka subara kao ovcari sto nose. oni sto cuvaju ovce

šta vam se jebe kako seljačka okolina gleda na to što se vama nosi šešir... I Bodler je farbao kosu u zeleno, kada je niko nije ni farbao, boleo ga kurac mnogo za sve...

Jbg, neki nose, ali većina ne, čak ni kape. Vidite kako kad pada kiša ili sneg, političari na primer uopšte ne nose kape, ne znam što, ali tako je. Mada, vraćaju se šeširi u modu, i danas ne može svako da nosi šešir, samo jebači ili šabani, jedno ne isključuje drugo, nekad se ove dve grupe i prepliću.
Ali sad bi mogao da postaviš pitanje zašto muškarci ne nose suknje! Ili zašto žene nose farmerke koje im spadaju, a ranije su ih podizale do sisa da bi istakle dupe... Takva je moda, otkud znam... Ranije su isticale dupe, danas stomak. Mislim da je ovde jedini kompetentan Kostić da kaže nešto o ovome...

Zato što je veći cim kad te svrbi potiljak.

Bodler je farbao kosu u zeleno, kada je niko nije ni farbao, boleo ga kurac mnogo za sve...

bodler je bio pederčina i pajdoman...

Mislim da je ovde jedini kompetentan Kostić da kaže nešto o ovome...

+1

http://i56.tinypic.com/2lxjkut.jpg

Realno, da bi neko nosio šešir i izgledao kao Bogart, mora i da bude šmeker kao on.
Mada, većina ljudi bi to nosila zato što bi da izgleda kul i da živi u kul vremenu. Verovatno šešir simbolizuje neki stil, ukus, kuloću...

Ja volim te šešire i taj period prve polovine 20. veka. Ti maniri, ponašanje itd. Nosiću ih kad ostarim, kao moj deda. Još ću i pušiti lulu uz to i nositi štap. Biću kul.

xantas daj da se ne lazemo, setacemo stomake, icicemo u papucama i zimi, neke izlizane farmerke, majca od nekog piva ili neke benziske pumpe, cvikeri dance od tegle i to vezani nekim lancicem....

Ma, naravno. Zajebajem se. Al' bih vol'o, nije da ne bih.

Vidim po ovim prodavnicama da ima dosta šešira u izlogu, ali ovih za one likove što nose one cvike sa linijama i nekako mi je bljah kad vidim da oni nose šešire.. Inače gotivim, čak sam uzeo jednom ćaletov šešir i nosio ga.. Mesec dana me zvali Prle..

Ne nosim klasične šešire, ali nosim ove, da kažem modernije. Evo jedan mi je sada na glavi. Inače, nikako da kupim neki gotivan šešir, pa da furam stil Rade Šerbedžija, brada, duga kosa i šeširče. Nema dalje. Šmeka.

Davno nekad sam kupio ovaj

http://www.amazon.co.uk/Puma-Unisex-Adult-Daddy-Fedora/dp/B004BX9VIE

Košt'o me 40€, a jesam ga eksploatis'o. Mog'o sam opet malo, taman se sad ovi hipsteri lože na ovakve a ovo se furalo prije 5 godina.... Al' saću na Gospojinu da kupim šajkaču. Nosio sam šajkaču al' izgubio neđe na selu kad sam se nacvrljo neke rakije pa upo u kreč... Šajkača je trve za mene. Sav sam za šajkače.

moram i ja da kupim pod hitno... samo ne znam uz sta da ga kombinujem :) posto se klosarski oblacim lolo

samo kul ljudi nose šešir...da se zovem Boban, i ja bih imo šešir...

Mislim da je zvati se Boban i nositi sesir najvece dostignuce koje covek moze doziveti.

Па не иде уз трешу.