Prijava

Nemiri prete da unište demokratske potencijale naše bratske i prijateljske zemlje.
Svi ljudi dobre volje se pozivaju da pomognu. Koliko možete- dajte.
Novac za gladne na Vol Stritu- upišite se.
Za početak ja nudim sredstva za higijenu a hranu i medicinski materijal predlažem da Vlada pošalje one vakcine koje su nam višak a njima će dobro doći.
Šta mislite? Kako najbolje pomoći Americi u ovim teškim trenucima?
Koliko je stvar hitna?
Bez spema, ako ne mora. A što se mora nije ni teško.

Која је ово неопевана тролчина! Требало би те затворити, децхко! :)

???
Ja boga mi mrtva ozbiljna. Red je da se pomogne. I oni su nama dechxcko!
Setite se Trumanovih jaja :*

ju! dam im kurac nek rade s'njim sta znaju, bice im korisniji nego meni pretpostavljam

Bravo! sedplas dosad- najvredniju ponudu dao. Čitav organ. Bravo momče, to je duh, to je entuzijazam altruizma.

Ja sam vrlo raspoložen da im pošaljemo većinu naših aktivnih političara da ih postave na put tranzicije, ekonomskog oporavka i evropskih integracija.

Evo ja saljem moju majku jer je nemam.

Ko ih jebe, nek pokrepaju.

Nemoj tako, električar. Eto možeš poslati avatar, al prethodno pun šaržer i zavarena cev, valja li?

Radije ne bih da zavarim cev, pošto planiram da im uživo demonstriram kako radi.

ja cu im se obratiti u stihu: ja ne mogu poslati, ljubav jer se ne salje...

Ja bih im poslao Brankicu, kad im Majkl Mur nije dovoljan.

Može. Zajedno s Tijanićem, da im naplaćuje silom TV pretplatu, može.

Ma nisu oni propali bre, šta vam je. Sad su zajebali Gadafija, kad uzmu od Iračana i od ivih iz Katara ono malo nafte što je ostalo, na redu je Libija, ona ima dovoljno nafte da izdržava ceo svet sama 5 godina, najkvalitetnija nafta na svetu, kad bi je stavio u Yuga, do dvestotke bi došo za četri sekunde, a nama prodaju neka šiptarska govna.

Ја предлажем да организујемо "мировну" мисију која ће им однети хуманитарну помоћ! Маму им јебем говнарску!

Il da primimo katoličku veru? Možda nas tad ne bi bili po ušima zbog svakog sranja koje šipci naprave na Kosovu. Jesu li oni uopšte nekad bombardovali neku katoličku zemlju? Milosrdni anđeo, Prelepi miš i to?

Pa jesu petljali Kubance, Nikaragvu i pola Južne Amerike ali oni su u tom trenutku bili komunisti.
Dobro ste se setili- gorivo. Molimo sve koji imaju štelu na pumpama da daju, mi ćemo pakovati u flaše Knjaza, da mogu ljudi normalno da se i dalje voze u svojih 5 hiljada kubika automobilima.

Ima jedna stara: Spike su vam trule ko američki izgovori za ratove. Odlična izreka. Inače, mislim da ničija nije gorela do zore, pa neće ni njiova, ove De Nirove su zajebali onomad kad je Buš došo na vlast, 2000. valjda, kad su ih izgleda pokrali za glasove. Ne verujem da bi bilo isto da su oni na vlasti, ili bi? :(

Ma gde ne bi, brate Rikelme, gde ne bi :)
Klinton napravi rat jer mu je ona glavata rava popušila, tako da... Svejedno je njima ko je glavni momentalno.

Ја им донирам жељу да штета буде 3+ пута већа него комбинација штете коју су направили Србији, Ираку,Либији, Афганистану, Вијетнаму, Кореји! Такође донирам експлозивну направу (сад је немам набавићу за донацију) да се постави на сред Вол Стрита током радног дана, па нек им је у помоћи онај њихов чамуга Бомбама. Само желим да наши људи који живе тамо прођу без материјалне штете. За њихове комшије (који су бацали бомбе на мене кад сам био трогодишње дете) ме боли УВО! Само да деца и кућни љубимци преживе...