Prijava

Ja bih npr. poslala talentovano glupog da ih prosvetli i pomogne u teškim trenucima koji nadolaze.

poslala talentovano glupog

Lolol. Aurora ciniše!

Što batko? Pa da podelimo blago. Naše ništa nekom je sve.

Брат Рикелме

Il da primimo katoličku veru? Možda nas tad ne bi bili po ušima zbog svakog sranja koje šipci naprave na Kosovu. Jesu li oni uopšte nekad bombardovali neku katoličku zemlju? Milosrdni anđeo, Prelepi miš i to?

Da, ja baš mislim da bi to pomoglo. Zna se da nam papa namešta sva sranja, jebem ga usta! Ali ja sam za to da ne prodamo svoje duše tom djavolu i ostanemo pravoverni! Ua američke kapitalističke funjare i papa!

AMERIKO ARAPIN BINLADIN NIJE TURČIN NO SRBIN MILADIN!

Što batko? Pa da podelimo blago. Naše ništa nekom je sve.

Pa, to sam i mislio, realno ti genijalan komentar.

http://www.youtube.com/watch?v=s7w5QayDj64
Savršen tekst, neverovatan lik!
Kog zanima šurovanje Buša sa muslimanima i nazad, nek odgleda Fahrenheit 9/11.

Da li odmah slati avion za naše zarobljene državljane, u prvom redu Vuka Jeremića koji radi kao moralni trener našim teniserima ili ipak sačekati?

ZA! I nek ostane tamo!

Нека зову Декси Миднајт Ранерсе
http://www.youtube.com/watch?v=oc-P8oDuS0Q

Ajmo jos jedan uragan da pogodi Amerikance, valja se! Nek pomru svi sto se mene tice..

Ja predlažem da dođu ovde, ima mesta, ne kaže Miroslav džabe: "Ali metar moga sela AMERIKA CELA!"

Rade im vraća za sva govna koja su posrali po svetu! Mislite o tome!

Rade kad pljune u vodu, digne se ogroman talas koji dođe do američke obale...OBE!

Ja sam za to da im za 2 nedelje pošaljemo avione humanitarne pomoći...

A kada piša izbijaju naftne mrlje u Meksičkom zalivu!

A kada piša izbijaju naftne mrlje u Meksičkom zalivu!

hahaha, šta li se tek dešava kad kenja?

Јел ово нека зајебанција? Зар не навијамо ми за Ајрин? И кол`ко за сада има фрагова?

hahaha, šta li se tek dešava kad kenja?

Jednom je samo to uradio na našoj planeti, tada je vulkan zatrpao Pompeju.

И кол`ко за сада има фрагова?

Samo 8. :(

Ja bih npr. poslala talentovano glupog da ih prosvetli i pomogne u teškim trenucima koji nadolaze.

+1

Il da primimo katoličku veru?

Хтео цар Душан да проба, да узмемо католичку веру да би постао капетан крсташке војске против Турака, да нас не би дирали Унгри. Док није сконтао да би их и онда болело уво за нас, па таман да нас Турци све побију.

Jao, hejtujete Ameriku, vi ste prave patriJote.