Prijava

Samo čekam post mrs. Talentovanog.

Meni je presmešno što se sa Talentovano Glupim u poslednje vreme dosta često sprdaju ljudi koji su, kako da se izrazim, pa... Talentovaniji od njega.

Како сте само кул и саркастични! 'Ел могу да се дружим свама?

Ne Warner, ovde smeju da postuju samo prave Srbende, nisi pravi Srbin ako ti nije do jaja kad Ameriku spiči uragan.

А је л' се рачуна ако ми је било до јаја када је цунами сјебао Хаити?

Ne, oni nas nisu bombardovali.

Naravno Warnere, samo sirotinja da strada! Još su Crnci i Latinosi, kud ćeš bolje...

Talentovani, čekamo te.

Meni je presmešno što se sa Talentovano Glupim u poslednje vreme dosta često sprdaju ljudi koji su, kako da se izrazim, pa... Talentovaniji od njega.

Lol. Auroro, prozivka!

Još su Crnci i Latinosi, kud ćeš bolje...

Они су француска колонија, а Француска бомбардује Либију, а нафтна поља Либије су срце Србије, што значи да сам кул ипак!

Они су француска колонија, а Француска бомбардује Либију, а нафтна поља Либије су срце Србије, што значи да сам кул ипак!

TI DEDUKUJEŠ!

Lik je bre mnogo tvrdoglav i konzervativan, a mišljenje dobija tačnije uvažava jedino ako mu se dopada, zato i trebamo da se smejemo na njegov račun...

Rikelme: doći će on, ubediće te u suprotno...

Kad ti se stariji brat vraća iz zatvora? :D

Lik je bre mnogo tvrdoglav i konzervativan

Istina. Ima panjeva fleksibilnijeg mišljenja. meni lično decxko nije loš, mislim da nije ono još uznapredovao za peščanik i tu prosvećeniju ekipu, al da bi se baš uklopio na blog b92 ili komentare danasa. Totalno ga zamišljam ko jednog od onih likova što kad stranci dodju u srbiju, oni krenu poniznim traktatima o ništavnosti necivilizovanog balkana i kurcu. Hahah, fejlčina.

Za par dana Dejs, budi strpljiv. Mnogo je ojačao u zatvoru, tako mi reče pre neki dan. :)
Talentovanog je zanimljivo čitati, ali on ima samo tri teme:
-politika
-prozivanje Crnogoraca
-prozivanje crkve.
Bukvalno mu se svaki post na to svodi. Daj bre, nisam došo da me mrače.

Talentovanog je zanimljivo čitati, ali on ima samo tri teme:
-politika
-prozivanje Crnogoraca
-prozivanje crkve.

Zaboravio si prosvećivanje narodnih masa o kosovskom mitu:)

ima samo tri teme:
-politika
-prozivanje Crnogoraca
-prozivanje crkve.
Bukvalno mu se svaki post na to svodi. Daj bre, nisam došo da me mrače.

+1

Zaboravio si prosvećivanje narodnih masa o kosovskom mitu:)

+1

Decxko hipster ti ovo kecoplusovanje:)

Decxko hipster ti ovo kecoplusovanje:)

+1, али...
Немам шта паметно да додам, али хоћу да истакнем ово што је паметно :)

СРБИЈА СЕ САГИЊАТИ НЕЋЕ !!11!2