Prijava

U pravu ste... Kratko sam ja ovde, nisam baš toliko upućen u stvari...

pitanje:
"jel care, sta bi reko ovaj tvoj tupavi brat, kojim putem da idem?:"

pa ode onim drugim od ovoga sto dobije kao odgovor

celt stari lisac. :) stare su ovo fore. imam ja jedno jebanje keve, al to ću za kasnije da ostavim.

Da, da objasnim:
Ako pita lažova, ovaj će reći da bi ovaj rekao desno, a pošto laže ovaj bi ustvari rekao levo, ako pitaš iskrenog, on bi rekao da bi ovaj rekao desno, a pošto taj laže, onda ti kreneš levo...

Da da, taj rad, tako je.
Ima jedna isto stara, i malo je buđavija, ali setiću se još nekih verovatno.

Čovek se sprema da krene na duži put, tipa 5-6 dana. U stanu čuva psa, kome je ostavio dovoljno hrane za taj period. Kada se vrati sa puta zatiče psa uginulog od gladi. Dakle bez ikakvih provala u stan, bilo kakvih sumnjivih stvari, hrana je na svom mestu kao što je i ostavio. Šta se desilo?

:)

Pas je bio vezan za lanac, gazda budala zaboravio tu sitnicu... ?
Ili je imao ono na ustima da ne grize?

Није му дао воде?

Ili je imao ono na ustima da ne grize?

To je to. Brnjica. Si znao ranije za ovo ili ne?

Da, stara fora, nisam se setio rešenja, ali znam da je bilo na tu foru nešto.

imas 5 kuca, crvenu, plavu, zelenu, belu i zutu.
crvena kuca je levo od zute, a desno od zelene. zelena je izmedju plave i zute. bela je levo od crvene. plava je desno od zute, al je zato izmedju bele i crvene. zuta je dve kuce desno od plave, i odmah pored crvene. crvena je desno od zute.
gde se nalazi bela kuca?

U Vašingtonu.

Inače, otvorio me je drug isto pitao pre par godina, i onda rekao da je bilo na takmičenju iz biologije?¿?¿

Ahahahahahahahahhahah, ne verujem. Palo mi tako nešto na pamet, ali rek'o nije valjda.

Mogu ja postavim jednu?

Još, još.Ali nemojte one iz Zabavnika, te sam prostudiro'.

Видим ја нешто не штима...

Pa mislim kako je izlupao ovo, imaš 3-4 crvene kuće lol

Ovako, matematička zagonetka, ako lepo izračunaš dodješ do zanimljivog rešenja.
Danas je majka 21 godinu starija od deteta, za tačno šest godina majka će biti starija od deteta 5 puta, gde je sada otac deteta?

Ајде ово:

Човек, нормалан, запослен, добро ситуиран, је заспао на клупици у парку. И почео да сања. Сањао је како се нашао у средњем веку, у строју војника пред почетак битке. Потом је почела битка, он се нашао у сред јуриша и почео да се бори са противником. И тако, борба крене лоше по њега, и у истом тренутку када се противник спремао да зада завршни убод мачем, пролазник га је боцнуо кишобраном. Од шока, човек је умро.

По чему знамо да је прича лаж?

Ovako, matematička zagonetka, ako lepo izračunaš dodješ do zanimljivog rešenja.
Danas je majka 21 godinu starija od deteta, za tačno šest godina majka će biti starija od deteta 5 puta, gde je sada otac deteta?

U tvorza?