Prijava

Ovo su pitanja koja nemaju pravi odgovor, na vama je da na svako odgovorite(što smešnije) vašim tumačenjem

Zašto je igla koja se koristi za izvršenje smrtne kazne sterilna?

Zašto je Mujo otišao u Indoneziju?

Zašto je reč 'skraćenica' tako dugačka?

Zašto piloti kamikaze nose kacige?

Zašto se Gadafi oblači kao hipik?

Zašto je Sarkozi nizak?

Zašto si pravio ovu temu ?

Zašto je igla koja se koristi za izvršenje smrtne kazne sterilna?

Jer su medicinske sestre, ma gde bile, u bilo kojoj situaciji odgovorne.

Zašto je Mujo otišao u Indoneziju?

Zato jer su tamo crnkinje jeftine.

Zašto je reč 'skraćenica' tako dugačka?

Jer je Vuk Karađić imao smisao za ironiju.

Zašto piloti kamikaze nose kacige?

Da ne bi poginuli od strane neprijateljskih hitaca, pre nego što stignu do cilja.

Zašto se Gadafi oblači kao hipik?

Ne oblači se kao hipik.

Zašto je Sarkozi nizak?

Očigledno geni DNK su tako odlučili, verovatno su mu roditelji takvi.

bebop kobjasnio...

Гадафи се облачи као хипстер, мрзи све што је мејнстрим, а демократија је мејнстрим. Гадафи једини трве квлт хипстер.

Zašto je igla koja se koristi za izvršenje smrtne kazne sterilna?
Zato što Rade zapovedi da osuđenici ne budu zaraženi ni 15 minuta, nego da umru sterilni.

Zašto je Mujo otišao u Indoneziju?
Otišao na Radetov koncert u čast jednog Indonežanskog sela!

Zašto je reč 'skraćenica' tako dugačka?
Jer je Rade proučavao lingvistiku i došao do zaključka da se tako i ostavi. SKć, Skr i Skn mu je delovalo Radohulno!

Zašto piloti kamikaze nose kacige?
Zato što u kacigama postoje zvučnici koji emituju Radovu muziku, i oni tako žele da se oproste od ovoga sveta. Uz najboljeg pevača!

Zašto se Gadafi oblači kao hipik?
Zato što je Rade jednom prilikom, kad mu je štucnuo Galjardo, odleteo u Libiju, udario Moameru dva tri šamara pet šes put i rekao mu da se do kraja života oblači ko kreten!

Zašto je Sarkozi nizak?
Zato što je išao u u isti vrtić sa Radetom. Dok je Rade spavao, ovaj mu ukrade patofne, što Radu tata doneo iz Nemačke. Kad je Rade ustao i shvatio o čemu se radi, udari šantu Sarkoziju i ovaj prestade da raste. Zato ostade mali!

Jebo vas više Rade Lacković, neverovatno kako je većina uvučena u Rade šizenje. Neko od poznatijih autora prospe fazon i svi se prime kao dečica za srk mamine sise, a ne znaju ni sami zašto.

srami se blaže....srami se.

Meni su to logični odgovori, kao što su i tebi tvoji... Nemam vremena sad za diskusiju, ovo je humor tema... Svi mi dobro znamo zašto je Rade, Rade!

Tebi su logički odgovori oni koji su ti nametnuti ? Ekstra :D

Nisu mi nametnuti, možda tebi kao neverniku to izgleda. Ja sam svojom voljom prihvatio Radeizam za svoju veru! Svojom voljom prinosim i žrtvu... Videćeš kad spoznaš tu religiju! Pre ili kasnije, prihvatiće je svi!

mi u to verujemo, tako volimo! Tako biramo!

Jaja vidim ne mogu da pomerim temelje vaše vere, nadam se da će te shvatiti dok nije kasno da ste izmanipulisani.

i Hrišćanstvo je religija koja manipuliše narodom. Kao i sve ostale! Radeizam najmanje manipuliše! Jer kod Rada je sve čisto! Ovim završavam diskusiju, otvaram drugim članovima mogućnost da se upišu!

Uzgred, da nije ova tema trebala da ide u Humor? Pitanje za autora...

BeboP
Zašto je igla koja se koristi za izvršenje smrtne kazne sterilna?
Jer su medicinske sestre, ma gde bile, u bilo kojoj situaciji odgovorne.

Zašto je Mujo otišao u Indoneziju?
Zato jer su tamo crnkinje jeftine.

Zašto je reč 'skraćenica' tako dugačka?
Jer je Vuk Karađić imao smisao za ironiju.

Zašto piloti kamikaze nose kacige?
Da ne bi poginuli od strane neprijateljskih hitaca, pre nego što stignu do cilja.

Zašto se Gadafi oblači kao hipik?
Ne oblači se kao hipik.

Zašto je Sarkozi nizak?
Očigledno geni DNK su tako odlučili, verovatno su mu roditelji takvi.

мислим да је отваратор теме рекао у првом посту да одговори буду што смешнији. па, ако већ ниси то испоштовао, могао си да се потрудиш да буду бар мало смешни.
олоололол

1. да их породице жртве не туже за тровање и неадекватно извршење казне.
2. да може сам себи да прави најк патике. то и мени делује до јаја.
3. и реч "курац" је кратак ("кита" још краћа) па не значи да је тако
4. да их не препознају путници, па да се уплаше. мис'им, курац бих и ја сео у авијон који вози арапин
5. цар. рођени буразер бате канкана, то је јасно.
6. е да га јебем сад. пропорција, можда. он низак, а има мочугу. вероватно је тако на'ватао карлу бруни, не видим други начин

1. да их породице жртве не туже за тровање и неадекватно извршење казне.
2. да може сам себи да прави најк патике. то и мени делује до јаја.
3. и реч "курац" је кратак ("кита" још краћа) па не значи да је тако
4. да их не препознају путници, па да се уплаше. мис'им, курац бих и ја сео у авијон који вози арапин
5. цар. рођени буразер бате канкана, то је јасно.
6. е да га јебем сад. пропорција, можда. он низак, а има мочугу. вероватно је тако на'ватао карлу бруни, не видим други начин

http://www.hixby.com/x/lion-tell-me-more.jpg?1309933192

Makar ne čuvam gif - ove koje drugi autori postuju i vrebam najbedniji trenutak kada ću da ih iskoristim

RD, no no, dobra maca. :D

P.S Razjebana tema, k'o ona sa Noletovom kučkom.